FotografiaFotograf Siedlce

Fotograf Siedlce
W swojej ofercie zapewniam Państwu profesjonalną obsługę fotograficzną w zakresie fotografii okolicznościowej (sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne, sesje plenerowe, fotoreportaże z chrzcin, fotoreportaże z komunii, reportaże ze studniówek, sesje rodzinne, sesje dziecięce). Posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny (lustrzanka pełnoklatkowa, zapasowe body) i co najważniejsze doświadczenie poparte zrealizowanymi zleceniami. Mam ukończony kurs z zakresu fotografowania i filmowania podczas Mszy św. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć po adresem www.fotokolak.pl
http://www.fotokolak.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

zamki polskie

zamki polskie
Celem strony "Zamki w Polsce" jest przybliżenie turystom niejednokrotnie zapomnianych przez czas i ludzi miejsc, które w średniowieczu tętniły życiem. Często zdarza się, że mieszkańcy danej miejscowości, nie wspominając już o turystach z odległych części kraju, nie są nawet świadomi tego, że mieszkają obok historycznej budowli. Zamki, warownie, pałace i dwory obronne mają w sobie romantyczny czar, który może łatwo prysnąć, jeśli o nich zapomnimy.
http://zamki.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotografia ślubna Konin

Fotografia ślubna Konin
Oferujemy profesjonalne sfotografowanie przygotowań, ślubu oraz Państwa wesela. Zapewniamy przyjemną współpracę i konkurencyjne ceny. Zapraszamy także na zdjęcia plenerowe. W naszej ofercie mamy kilka pakietów, które z pewnością zaspokoją Państwa oczekiwania. Więcej informacji na naszej stronie www.
http://fotografia-slubna-konin.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotograf Świdnica

Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica, Fotografia Ślubna Świdnica, zdjęcia ślubne Świdnica, Fotograf Wałbrzych, Fotografia Ślubna Wałbrzych, zdjęcia ślubne Wałbrzych, Wesela Wałbrzych Wesela Świdnica, Fotograf Strzegom, Fotografia Ślubna Strzegom, Wesela Strzegom, zdjęcia ślubne Strzegom
http://www.foto-slub.swidnica.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotograf ślubny Rzeszów

Fotograf ślubny Rzeszów
Ślub to najcudowniejsze wydarzenie w życiu. Młoda para chciałaby, aby upamiętnić go jak najlepiej. Wato, więc do tego zadania zatrudnić fotografów z 2B4U studio. Są to specjaliści mający duże doświadczenie w fotografowaniu takich wydarzeń. Rozbudowana wiedza oraz najnowocześniejszy sprzęt fotograficzny gwarantują niezawodność, oraz satysfakcję każdego klienta. Jeśli poszukujesz fotografa na ślub Rzeszów, to dobrze trafiłeś. Więcej informacji na stronie głównej.
http://2b4ustudio.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009