BudowlaneDomy ekologiczne

Domy ekologiczne
Multi-Comfort to nowoczesny system budowy domów. Domy wybudowane w standardzie Multi-Comfort są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Na naszej stronie internetowej znajdziesz więcej informacji.
http://www.multi-comfort.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Lampy stołowe

Lampy stołowe
Nasza firma trudni się dystrybucją lamp stołowych oraz lamp wieczorowych. W swojej kolekcji posiadamy unikalne wzory, których nie odnajdą Państwo nigdzie indziej. Główną cechą oferowanych produktów jest bardzo wysoka jakość i niesamowity styl.
http://www.jabglass.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

odwierty pionowe - wiercenie

odwierty pionowe - wiercenie
Firma Studnie Polskie jest najlepszą firmą świadczącą usługi kopania studni w województwie śląskim i małopolskim. Proponujemy klientom fachowe, szybkie i niezawodne zrealizowanie studni głębinowych, jak również wykonanie przyłączy do wybudowanych studni. Ponadto wykonujemy także instalacje pomp ciepła plus usługi geologiczne. Kliknij na naszą stronę www i zapoznaj się z naszymi realizacjami.
http://studniepolskie.pl/o-nas
Pokaż szczegóły wpisu...

Lambor Sprzęt Budowlany

Lambor Sprzęt Budowlany
Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem budowy w narzędzia sprzęt i maszyny budowlane. Posiadamy sprzęt zarówno do budowy, remontów jak i wyburzeń obiektów budownictwa mieszkalnego, drogowego, inżynieryjnego, przemysłowego.... Dzięki długoletniemu doświadczeniu w sprzedaży zawsze dobieramy odpowiedni do potrzeb sprzęt, optymalnej jakości w stosunku do ceny do możliwie najniższej ceny. Naszą działalność prowadzimy na terenie całej polski zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do współpracy!!!
http://lambor.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Enar Sprzęt Budowlany

Enar Sprzęt Budowlany
Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem marki Enarco S.A. Od roku 2003 rozprowadzamy lekki sprzęt budowlany do wibrowania betonu, posadzkarstwa, zagęszczania gruntu i cięcia. Posiadamy sieć dystrybutorów na terenie całej Polski. Zapewniamy naprawy na najwyższym poziomie w zakresie serwisu zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: buława wibracyjna enar, buławy pneumatyczne, listwy wibrujące enar, łata wibracyjna, płytowe zagęszczarki gruntu, zagęszczarka płytowa, skoczki wibrujące, bruzdownice na frezy, elektryczne zacieraczki do betonu, podwójna zacieraczka samojezdna, przecinarki drogowe. Zapraszamy do współpracy.
http://www.enar.co.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Imer Group Polska

Imer Group Polska
Nasza firma od 2006 roku jest przedstawicielem włoskiej grupy Imer. Sprzedaż szerokiej gamy produktów Imer prowadzimy na terenie całej Polski. Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a także przeglądy konserwacyjne i okresowe. Oprócz sprzedaży detalicznej zaopatrujemy hurtowo sieci handlowe, oferując przy tym atrakcyjne warunki współpracy. Jeśli nawiążesz z nami pierwszy kontakt, będzie nam bardzo miło! Za wszelkie uwagi będziemy wdzięczni a na pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://imer-group.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009