Kosmetyki naturalneRosyjskie kosmetyki

Rosyjskie kosmetyki
Dużym uznaniem wśród kobiet cieszą się kosmetyki rosyjskie, które produkowane są z naturalnych składników i według receptur naszych babć. Możemy wśród nich wybrać pasty do zębów, szampony czy kremy do pielęgnacji twarzy i ciała. Warto też pomyśleć o naszych stopach i wykonać peeling, który zregeneruje popękaną skórę.
http://organicznekosmetykidocialaitwarzy.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Organiczne szampony

Organiczne szampony
Masz problem z włosami? Wybierz organiczne szampony , które są produkowane na bazie naturalnych składników. Nie podrażniają skóry głowy, zapobiegają łupieżowi i dobrze pielęgnują włosy. Dzięki takim szamponom rozdwojone i łamliwe włosy nabierają blasku i szybko się regenerują.
http://naturalnykram.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Aloesowe kosmetyki

Aloesowe kosmetyki
Od dawna wiadomo, że aloes ma cudowne właściwości. Działa bowiem kojąco na rany i doskonale nawilża skórę. Azjaci od dawna stosują kosmetyki z dodatkiem ekstraktu z aloesu i mają piękne włosy oraz zdrową skórę. Również my możemy cieszyć się dobrodziejstwem aloesu w postaci żelu do pielęgnacji twarzy i ciała. Warto wybierać takie kosmetyki, które nie zawierają parabenów, a ich skład jest w pełni naturalny.
http://naturalnepieknoblog.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009