TeatrChorągiew Piastów Śląskich

Chorągiew Piastów Śląskich
Chorągiew Piastów Śląskich - Strona Bractwa Rycerskiego - oficjalna strona CHPSia poświęcona tematyce Ruchu Rycerskiego na terenie Polski oraz Europy. Pokazy i walki rycerskie, tańce dawne, gry i zabawy plebejskie. Rycerska Chorągiew Piastów Śląskich liczy 20 stałych zapaleńców i kolejnych 20 w nowicjacie z Oławy, Brzegu, Kędzierzyna Koźla, Wrocławia, Opola. Jesteśmy ludźmi młodymi, których pasjonuje kultura średniowiecza. Interesujemy się tańcami dawnymi, technikami walki i rożnego rodzaju bronią białą (kiścienie, miecze, topory, partyzany, korbacze itp...).
http://www.bractwo.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Rzeszów imprezy

Rzeszów imprezy
Występy, ekspozycje, festiwale – w stolicy Podkarpacia to aktualnie nic nadzwyczajnego. W opisie eventów które odbywają się w Rzeszowie zapisuje się coraz więcej z nich. W związku z tym Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa zdecydował się na promocję kultury w internecie. Kluczowym miejscem, gdzie publikowane są informacje jest strona internetowa - www.kultura.erzeszow.pl. Mieszkańcy będą mogli tutaj znaleźć szereg informacji dotyczących nadchodzących wydarzeń i imprez w Rzeszowie. Portal kultura.erzeszow.pl jest źródłem aktualności dla wszystkich wielbicieli teatru, wydarzeń muzycznych a także Tych wszystkich, dla których ważne jest życie kulturalne miasta Rzeszowa.
http://www.kultura.erzeszow.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Ateliegrupa.pl

Ateliegrupa.pl
Jesteśmy grupą taneczno-akrobatyczną, która proponuje własne usługi na różnego rodzajach imprezach dla firm, integracyjnych czy szkoleniach. Jeśli organizujesz takie imprezy, zapewne wiesz jak istotne jest zapewnienie dodatkowych atrakcji. Nasza grupa to fachowcy w swoim fachu, którzy wykonają najlepszy taneczny show. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności, warto wejść na naszą witrynę, tam dowiesz się co możemy Ci zaoferować. Prezentujemy naszą cała grupę i przykładowe eventy jakie wykonujemy.
http://ateliegrupa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009