OdzieżModa i Styl

Moda i Styl
Zapraszm do zapoznania się z moją opinią na temat obowiazujacej mody. Miło widziane są komentarze. Chciałabym zwrócić Waszą uwagę a jednocześnie polecić Wam wyroby dla osób starszych i młodszych. Opisujemy nasze propozycje bardzo dokładnie z uwzględnieniem szczegółów. Odnosimy sie też do kolorystyki i światowego wzornictwa.
http://moda103.blox.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

spódnice duże rozmiary

spódnice duże rozmiary
W żadnym sklepie nie ma Twojego rozmiaru? Bako ma! Szyjemy spódnice i spodnie damskie w naprawdę dużych rozmiarach, a także po konsultacji - na indywidualne wymiary. Najlepsze jakościowo tkaniny. Wejdź i znajdź coś dla siebie! Zapraszamy.
http://www.spódnice-xxl-bako.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Czasopismo MISS

Czasopismo MISS
Czasopismo MISS to ekspert w tematyce modowej, urodowej i fitness, które dedykowane jest osobom takim jak Ty, czyli chcącym poszerzać swoją wiedzę i dbającym o swój rozwój osobisty. Jeśli zależy Ci na tym, by mieć dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji, być na bieżąco z najnowszymi trendami to czas najwyższy zaopatrzyć się w MISS. Nie marnuj pieniędzy na kolorowe czasopisma, w których nie znajdujesz zbyt wielu informacji dla siebie. Spożytkuj je w sensowny sposób, zaopatrując się w MISS, którą tworzy zespół specjalistów z różnych dziedzin, zawsze służących pomocą i wyjaśnieniem wszelkich niejasności, które trapią czytelnika.
http://missmedia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Balais - sklep jubilerski

Balais - sklep jubilerski
Jubiler Balais istnieje na rynku od 2005 roku. Oferujemy duży asortyment biżuterii najlepszej jakości. Prowadzimy również sprzedaż hurtową dla sklepów jubilerskich na na terenie kraju. Naszym priorytetem jest popularyzowanie polskich producentów biżuterii. W naszym asortymencie posiadamy też towary importowane z Włoch i Tajlandii. Wszystkie wyroby widoczne w sklepie posiadamy w stanie magazynowym. W naszej ofercie znajdują się między innymi: bransoletki, pierścionki, naszyjniki, czy kolczyki. Osoby zainteresowane odsyłamy.
http://jubiler-balais.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

szwalnia

szwalnia
Producent odzieży. Specjalizujemy się w produkcji odzieży promocyjno-marketingowej dla przedsiębiorstw, korporacji i klubów sportowych. Siedziba firmy znajduje się w Luboniu pod Poznaniem. Szwalnia EZ Lider jest bezpośrednim producentem odzieży reklamowej i odzieży sportowej.. U nas możesz ubrać firmę lub klub. Przy współpracy z nami zaprojektujesz indywidualny krój ubrań, który może się stać oryginalną wizytówką. Zamieszczamy nadruki na odzieży i hafty.
http://www.ezlider.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009