HoteleTurnusy odchudzające

Turnusy odchudzające
Jeśli chcesz się skutecznie odchudzić to musisz przyjechać do hotelu Mazowsze Medi-spa w Ustroniu. Organizujemy turnusy odchudzające dla naszych gości. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.
http://mazowszemedispa.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Hanza Pałac

Hanza Pałac
Hotel Hanza Pałac ma zaszczyt zaprosić Państwa na pobyt w niezwykłej okolicy Borów Tucholskich. Położenie przy Autostradzie A1, w niedalekiej odległości od Gdańska, Torunia i Bydgoszczy powoduje, że Hanza Pałac to doskonałe miejsce na wypoczynek. Nasz hotel umiejscowiony w historycznym pałacu oferuje aktywne spędzenie czasu i odpoczynek. W pobliżu dostępny jest park linowy i otaczający hotel zabytkowy park. Połączenie nowoczesnej technologii z zabytkowym wnętrzem spełnia wysokie wymagania Gości.
http://hanzapalac.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Hotel Swarzędz Astoria Romantica

Hotel Swarzędz Astoria Romantica
Niedaleko Poznania usytuowany jest Hotel Astoria Romantica. Na terenie lokalu znajdują się dwie oddzielne sale restauracyjne oraz kuchnia hotelowa, która oferuje wyśmienite dania pochodzące z różnych stron świata. Hotel znany jest z wykwintnych dań kuchni europejskiej, ale też z tradycyjnych potraw kuchni polskiej. Ponieważ doskonale wiemy, że nikt nie lubi długo wyczekiwać na dania, z całych sił staramy się, by były one podane w możliwie najkrótszym czasie. Ponadto przestronne i czyste pokoje są naszym dodatkowym atutem.
http://astoria-romantica.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

HiltonGdansk.bloog.pl

HiltonGdansk.bloog.pl
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Hilton Garden na jego nieoficjalnej wizytówce. Opisane zostały tu między innymi pokoje, restauracja, oraz sale biznesowe. Znajdziemy tu także opinie klientów, którymi mogą się Państwo sugerować. Co jakiś czas ukazują się tam ciekawe artykuły.
http://hiltongdansk.bloog.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

apartamenty wrocław

apartamenty wrocław
Apertments4u.pl to serwis, który pozwala na wynajmowanie mieszkań bez wychodzenia z domu. Strona jest prostym i bezpiecznym narzędziem, które ułatwia szybką i prostą rezerwację noclegów. W ofercie można znaleźć luksusowe apartamenty oraz komfortowe mieszkania. A4u jest pośrednikiem między klientami a właścicielami lokali noclegowych. W serwisie znaleźć można informacje na temat umeblowania, umiejscowienia, formalności dotyczących rezerwacji, jak również galerię zdjęć.
http://www.apartments4u.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Hotel Europa

Hotel Europa
Hotel Europa to posiadające 4 gwiazdki miejsce, mogące usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Znajduje się w centrum Lublina. Posiadamy 72 komfortowe pokoje, w tym dwa ponad 100-metrowe apartamenty. Działamy już przeszło 150 lat. Hotel wybudowany został na placu należącym do książąt Czartoryskich. O pobycie u nas opowiadał nawet Ryszard Kapuściński. Na Państwa zamówienie zorganizujemy w hotelu pożądaną uroczystość. Możesz przejść przez najpiękniejsze momenty swojego życia podczas własnego wieczoru kawalerskiego, panieńskiego, jak też wesela u nas.
http://hoteleuropa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009