HoteleHotel Bielsko

Hotel Bielsko
Dzięki korzystnemu usytuowaniu oraz wyposażeniu jesteśmy obiektem idealnie nadającym się do organizacji różnego rodzaju szkoleń, konferencji, pobytów firmowych, integracyjnych, obozów sportowych. Jednocześnie w związku z mieszczącą się u nas halą Sportowo – Widowiskową o wymiarach 50 x 28m przeprowadzamy szereg imprez kulturalno- rozrywkowych.
http://www.widok-centrum.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hotel Bielsko

Hotel Bielsko
W naszym hotelu zorganizują Państwo konferencje dla grupy do 120 osób. Po szkoleniu czeka na Państwa wyśmienita kuchnia oraz relaks w hotelowym SPA. Oferujemy wysoki standard usług hotelarskich i gastronomicznych przez cały rok. Podczas pobytu oferujemy wiele atrakcji i imprez. Atrakcyjne pakiety pobytowe sprawiają, że urlop, czy ferie zimowe w naszym hotelu będą niezapomnianymi chwilami. Wszystkich zainteresowanych luksusowym spa w bielsku i komfortowym hotelem w górach serdecznie zapraszamy.
http://papuga.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hotele Zielona Góra

Hotele Zielona Góra
Szukasz taniego hotelu w Zielonej Górze? Zapraszamy do naszego Gościńca Pod Sosnami. Zadbaliśmy o życzliwą obsługę i warunki sprzyjające zarówno pracy, jak i wypoczynkowi. Wszystko razem tworzy wyjątkowe połączenie doznań, po które warto do nas wracać. Jeśli tylko interesują cię tanie noclegi w Zielonej Górze i jej okolicach serdecznie zapraszamy do nas.
http://www.hotelikus.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nocleg Poznań

Nocleg Poznań
Niedrogi nocleg poleca ceniony hostel znajdujący się w Poznaniu. W ofercie są kameralne pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe. Dy dyspozycji gości jest również salon z kominkiem, przy którym można odpocząć po wytężonym dniu. Oferta jest adresowana także w stronę studentów, którzy pragną podjąć naukę na uczelniach wyższych w Poznaniu. Dzięki wielu pubom na Starym Rynku, można miło spędzić czas razem ze znajomymi.
http://www.hostelorangehouse.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Mieszko Hotel - Nocleg w Rzeszowie

Mieszko Hotel - Nocleg w Rzeszowie
Wysokiej klasy hotele są to miejsca, do których goście ochoczo wracają i polecają je swoim znajomym. Dokładnie takim godnym rekomendacji miejscem jest hotel Mieszko mieszczący się w Rzeszowie. Jest to nowoczesny, przestronny i pięknie zaaranżowany obiekt hotelowy. Osoby, które pragną zarezerwować u nas nocleg mają możliwość wybrać jeden z wielu pięknie urządzonych pokoi. Mając na względzie komfort i spokój gości zapewniamy także bezpłatny parking w bliskim sąsiedztwie. Ważnymi zaletami hotelu Mieszko są z pewnością atrakcyjne ceny, a także przyjazna i uprzejma obsługa. Dodatkowo wynajmujemy naszym gościom sale konferencyjne i przygotowujemy różnorodne przyjęcia okolicznościowe.
http://www.mieszko-hotel.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009