Obozy i kolonieKonfekcjonowanie

Konfekcjonowanie
Copacking, to nazwa kompleksowej usługi pakowania, bądź przepakowywania produktów, czy też zestawów artykułów. Nasza firma świadczy właśnie takie usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przodującą firmą świadczącą takie usługi jak: copacking, usługi pakowania, termokurcz, magazynowanie towarów, konfekcjonowanie, przepakowywanie towarów. Jeżeli Klient potrzebuje przechować gdzieś swoje produkty oferujemy również magazynowanie towarów w naszych magazynach. Zaufało nam bardzo dużo firm co świadczy o naszym profesjonalnym podejściu do klienta.
http://www.renmar-pack.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Obóz sportowy

Obóz sportowy
Jesteśmy organizatorem obozów letnich oraz obozów zimowych dla dzieci i młodzieży. Profesjonalna opieka i bezpieczeństwo to nasz priorytet! Gwarantujemy dużą dawkę rozmaitych gier zespołowych, zajęć wodnych, zabaw w terenie plus ogromną porcję humoru. Jest to świetna recepta na niezapomniane wakacje. W tym roku bez wahania przystępujemy do kolejnej edycji letnich obozów z HumanSport. Aktywne Lato z HumanSport już niedługo! Nie czekaj, zapisz się i jedź z nami! A już teraz zaczynamy przygotowywać się na zimowy obóz 2014 oraz wyjazd na narty do Włoch. Zapraszamy.
http://obozy.humansport.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Obozy letnie na Mazurach

Obozy letnie na Mazurach
Obozy letnie na Mazurach to doskonała propozycja na spędzenie wakacji dla klubów sportowych, dzieci i młodzieży ze szkół. Czeka Was tu wiele atrakcji takich jak spływy kajakowe, latanie motolotnią, skoki na bungee, zwiedzanie rezerwatu przyrody w Puszczy Boreckiej. Uczestnicy obozów z klubów sportowych mogą połączyć treningi grupowe z wypoczynkiem nad wodą.
http://wypoczyneknamazurachblog.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009