TurystykaPolskie taxi Luton

Polskie taxi Luton
Transport na lotnisko Londyn świadczy usługi transportu z/do wszystkich lotnisk w Londynie. Posiadamy konieczne licencje i istotne ubezpieczenie "minicab". Przyjedziemy po Ciebie do adresu zakwaterowania i odwieziemy na lotnisko i odwrotnie, w komfortowych warunkach za niską cenę. Posiadamy 4-8 osobowe samochody. Udostępniamy siodełka dla podopiecznych. Kierowcy są przemili, kompetentni oraz bez trudu jeżdżą po Londynie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie można dokonać zamówienia.
http://www.polskietaxilondyn.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Agroturystyka Domki pod Lipą

Agroturystyka Domki pod Lipą
Bardzo gorąco zapraszamy na urokliwe łono Puszczy Noteckiej. W towarzystwie lasu, jezior oraz wspaniałych rezerwatów, odpoczniesz Ty i Twoja rodzina. Oferujemy dla Państwa domki pokojowe w miejscowości Chorzępowo w pobliżu Sierakowa. Nasze domki są do Twojej dyspozycji przez 365 dni. Ponadto zapewniamy ciekawe alternatywy relaksu. Każdy domek posiada duży taras z zadaszeniem. Wnętrze wyposażone jest w aneks kuchenny, lodówkę, pralkę, a nawet telewizję satelitarną. Każdy domek ma swoją łazienkę. Zapraszamy! Adres naszych domków: Chorzępowo 14, Chorzępowo. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 691 881 551.
http://www.domkipodlipa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Berlin Travel:: co warto zwiedzić

Berlin Travel:: co warto zwiedzić
Berlin to punkt częstych weekendowych wyjazdów, dłuższych wycieczek i wyjazdów firmowych. Odkryjecie w Berlinie tak dużo ciekawych atrakcji, że przed podróżą należałoby zaznajomić się z możliwościami wypoczynku, zwiedzania oraz zakupów, żeby wyjazd odbył się w miłej i znakomitej atmosferze. Zapraszamy do naszego serwisu z wyczerpującym opisem tego pięknego miasta.
http://berlintravel.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem
Wyjątkowe usługi przewodnickie dla każdego, kto chce spędzić niezapomniany urlop w Krakowie. Oprowadzanie dostępne w języku polskim i angielskim, zwiedzanie najbardziej atrakcyjnych miejsc w mieście dla turystów indywidualnych oraz zorganizowanych grup wycieczkowych.
http://eulubionyprzewodnik.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hrvaska.iconosites.com

Hrvaska.iconosites.com
Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych wyjazdem na wycieczkę za granicę do odwiedzenia strony Hrvaska.iconosites.com. Tylko u nas znajdą Państwo najlepsze hotele, apartamenty, domki mobilne, wille oraz wiele więcej miejsc noclegowych, dzięki którym wczasy z rodziną lub znajomymi będą tymi wyjątkowymi.
http://hrvaska.iconosites.com/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009