TurystykaPolacy w Czechach

Polacy w Czechach
Polacy w Czechach mają swoją stronę, na której dodają wpisy, ogłoszenia oraz biorą udział w forum. Na stronie można również znaleźć wiele ciekawych artykułów dotyczących życia w Czechach. Jeśli wybierasz się do Republiki Czeskiej to zajżyj na strone i sprawdź porady Polaków gdzie warto jechać i co zwiedzić.
http://www.knedliczek.info/
Pokaż szczegóły wpisu...

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe
Nie masz pomysłu jak spędzić wiosenny lub wakacyjny weekend? Wybierz się na Mazury. Czeka Cię wiele atrakcji między innymi spływy kajakowe, pływanie łódką, łowienie ryb. Dla zwolenników jednośladów jest dostępnych sporo szlaków rowerowych wśród malowniczych terenów Puszczy Boreckiej czy brzegiem jeziora.
http://wakacjenamazurachblog.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Wakacje z agroturystyką

Wakacje z agroturystyką
Macie już dosyć zatłoczonego miasta, wyjazdów na południowe plaże i kurortów w Egipcie lub innej części świata? Może tym razem wybierzecie cos spokojniejszego? Świetną alternatywą są wakacje na Mazurach w gospodarstwie agroturystycznym. Piękno przyrody, smaczne regionalne posiłki, to tylko nieliczne propozycje. Przyjedź na mazury i poczuj ten klimat.
http://mazurskakraina.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...

czarter jachtu Sopot

czarter jachtu Sopot
Spędź cudowny weekend nad morzem. Wypoczywaj aktywnie na jednym z Naszych jachtów. Dla osób, które bardziej wolą atrakcje ekstremalne mamy wynajem skuterów wodnych. To wspaniała rozrywka dla każdego. Serdecznie zapraszamy do Portu Marina.
http://sopotjacht.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009