Turystykaimprezy integracyjne

imprezy integracyjne
Team building to wszelkiego rodzaju formy integracji grupy. Zajęcia team buildingowe rozwijają, pogłębią, ale przede wszystkim integrują i budują zespół. Pomagają rozwiązywać problemy komunikacyjne w zespole i poprawić skuteczność jego działania poza murami biura. Wspólne pokonywanie przeszkód i zaliczanie zadań kształtują umiejętności nawiązania kontaktu z ludźmi, budowania i utrzymywania długotrwałych relacji, rozumienia i akceptowania odmiennych zachowań. Aby osiągnąć cele team buildingu konieczne jest odpowiednie dopasowanie zadań dla konkretnej grupy. Mamy w tym doświadczenie. Stworzymy dla Ciebie specjalny program integracyjny. Skontaktuj się z nami.
http://fabrykaadrenaliny.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Przewozy do Niemiec

Przewozy do Niemiec
Mało jest firm transportowych, które oferują wygodne i całkowicie bezpieczne przewozy do Niemiec. Jeżeli już taką znajdziemy, to możemy być pewni, że nasz przewoźnik będzie rodzinną firmą. Wielu pasażerów uważa, że przewozy do Niemiec najczęściej mają charakter integracyjny, choć zdarzają się również zorganizowane wyjazdy w zupełnie innym celu. Jadąc w dłuższą trasę należy zwrócić uwagę na to, czy przewoźnik na pewno ma prawo jazdy oraz czy nie znajduje się przypadkiem pod wpływem alkoholu. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo.
http://www.przewozyniemcy.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Rejsy Sardynia Korsyka

Rejsy Sardynia Korsyka
Oferta firmy jest kierowana do klientów indywidualnych (rejsy rodzinne i rejsy na życzenie) oraz przedsiębiorstw. W skład oferty dla przedsiębiorstw, wchodzą między innymi: rejsy integracyjne, kameralne rejsy dla kadry zarządzającej lub prestiżowych klientów, jako nagrody motywacyjne dla najlepszych pracowników. W ofercie znajdują się również: patenty żeglarskie issa i szkolenia radiowe src. Aby się z nami skontaktować, należy wpisać w przeglądarkę internetową poniższe frazy: czartery jachtów korsyka, czartery jachtów chorwacja, czartery jachtów Karaiby, czartery jachtów czarnogóra, rejsy Karaiby, rejsy chorwacja i rejsy czarnogóra, imprezy na jachtach Sardynia.
http://zeglowanie.net/
Pokaż szczegóły wpisu...

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikami

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikami
Zapraszamy do Krakowa! Opowiemy inaczej o zabytkach miasta. Przedstawiamy ofertę dla wycieczek szkolnych, grup, jak i indywidualne trasy zwiedzania. Zwiedzanie zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Poznaj dawną stolicę Polski w ciekawy sposób. Zaplanuj swój czas w Krakowie.
http://www.wycieczkipokrakowie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Opel InterAuto

Opel InterAuto
Jako firma możemy pochwalić się długoletnią działalnością na rynku moto w Małopolsce. Posiadamy świetnie wyszkoloną kadrę, która od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży samochodów firmy Opel. Prezentowany salon InterAuto oferuje modele marki Opel, a także autoryzowaną stację obsługi, która oferuje profesjonalny serwis.
http://www.opel.interauto.krakow.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009