PsychoterapiaPsycholog Łódź

Psycholog Łódź
Jestem psychologiem, pedagogiem i terapeutą pracującym zgodny z zasadami kodeksu etycznego psychologa łódź. W pracy integruję różne nurty terapeutyczne dostosowując je do swoich cech, trudności i wewnętrznych zasobów kontrahenta.
http://lodz-psycholog.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Psycholog, psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, psychoterapeuta Warszawa
Nasz zespół to gabinet psychoterapii znajdujący się na Mokotowie, w Warszawie. Strefa Pomocy zrzesza najlepszych specjalistów ekspertów z zakresu psychiki człowieka, zdobywający doświadczenie w trakcie długotrwałej praktyki w szpitalach na oddziałach zdrowia psychicznego czy poradniach psychologicznych. Nasze wsparcie oferujemy każdym pacjentom, którzy borykają się z depresją, trudną przeszłością, i innymi problemami związanym z psychiką. Świadczymy terapie grupowe, indywidualne, a także terapie dla par. Zachęcamy do skorzystania z usług gabinetu.
http://strefa-pomocy.pl/oferta
Pokaż szczegóły wpisu...

Psycholog - Pracownia Psychoterapii

Psycholog - Pracownia Psychoterapii
Potrzebujesz pomocy? Rzeczywistość Cie przerasta, a problemy odbierają chęci do życia? Z nami je odzyskasz! Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, a wszystko to z zachowaniem szczególnej dyskrecji. Współpracujemy z profesjonalistami, dlatego nasza psychoterapia stoi na najwyższym poziomie. W zależności od problemu, z jakim się zgłosisz, nasz psycholog lub psychoterapeuta jest do Twojej dyspozycji. Nie czekaj, aż Twoje problemy przerodzą się w trwałe zaburzenie, zgłoś się już dziś!
http://psychoterapia-kielczyk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapia Warszawa Ursynów

Psychoterapia Warszawa Ursynów
Gabinet psychoterapii i psychodietetyki Warszawa Ursynów prowadzony przez psychologa, psychoterapeutę i psychodietetyka z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi oferuje pomoc psychologiczną skierowaną do osób cierpiących na depresję, stany lękowe i różnego rodzaju schorzenia związane z zaburzeniem odżywiania. Gabinet znajduje się w Warszawie.
http://dobry-psycholog.com
Pokaż szczegóły wpisu...

bosbosski@gmail.com

bosbosski@gmail.com
Nasz grupa specjalistów świadczy wysokiej jakości pomoc terapeutyczną I psychologiczną. Stacjonujemy na terenie miasta Wrocław. Zajmujemy się pacjentami w różnym wieku, pomagamy dzieciom z problemami szkolnymi, zaburzoną komunikacją interpersonalną oraz przeciwdziałamy w przypadku zaburzeń rozwojowych dzieci.
http://www.psychosfera.wroc.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

PsychoMEDIC.pl

PsychoMEDIC.pl
Wejdź na stronę naszej kliniki psychologiczno-psychiatrycznej PsychoMEDIC. Oferujemy leczenie: takich problemów zaburzenia psychotyczne i osobowości, zaburzenia snu, depresja, nerwica czy uzależnienia. Mogą Ci pomóc: psycholog dziecięcy, dietetyk, coach, psychiatra, psycholog czy coach. Proponujemy także terapię dla par, psychoterapię grupową, grupę wsparcia dla kobiet w ciąży a nawet wizyty domowe. Znajdziesz nas w Warszawie.
http://psychomedic.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009