PsychoterapiaPsychoterapia Rybnik

Psychoterapia Rybnik
Nazywam się Elżbieta Pawliczek. Jestem psychologiem. Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz 2,5-letnie Studium Psychoterapii Dzieci i Rodziny. Prowadzę psychoterapię w Rybniku i pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży, Psychoterapię indywidualną dorosłych oraz psychoterapię małżeństw i rodzin. Zapraszam do mojego Gabinetu Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Rybniku. Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.
http://www.psycholog-rybnik.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa
Kiedy pojawia się kryzys, trwający przez dłuższy czas i powodujący problemy w codziennym funkcjonowaniu, warto pomyśleć nad kontaktem ze specjalistą, psychoterapeutą lub psychologiem, który pomoże zorientować się, czy to chwilowy problem, czy potrzebna jest psychoterapia. Psychoterapeuta służy także pomocą osobom, które nie odczuwają nasilonych problemów, ale które chcą popracować nad sobą. Nasz gabinet proponuje indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną. Zapraszamy do naszego gabinetu, znajdującego się w cichym miejscu na Żoliborzu, w pobliżu stacji metra. Proponujemy indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną oraz pomoc dla osób, które chcą zmienić jakość swego życia.
http://www.diada.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychiatra Warszawa

Psychiatra Warszawa
Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości z Warszawy oferuje rzetelną diagnostykę. Poprzez to błyskawicznie mogą być wyznaczone konkretne choroby i udzielona może być pomoc. W tej instytucji leczy psycholog i można zgłosić się na terapię psychologiczną. IZPiRO z Warszawy skupia się na holistycznie pojmowanej pomocy w eliminacji psychicznych obciążeń.
http://www.psychoterapeuci.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapia Wrocław

Psychoterapia Wrocław
Osobom z wszelakimi dolegliwościami psychosomatycznymi może pomóc sprawdzony psycholog we Wrocławiu posiadający swój gabinet psychologiczny (Wrocław, pl. Nowy Targ 28, dane kontaktowe: e-mail: dagmaraczarna@vp.pl). Usługa dotyczy młodzieży po 15 r.ż. oraz osób dorosłych. Każda wizyta (czy to pojedyncza porada, czy spotkania psychoterapeutyczne), trwa blisko 50 minut. Chociaż tyle czasu istotnie dobrze jest przeznaczyć dla zdrowia psychicznego. Dagmara Czarna – kompetentny, psychoterapeuta Wrocław – specjalizacja: depresje, zaburzenia jedzenia, nieśmiałość. Detale na temat współpracy – na stronie psycholog-wroclaw.org.
http://www.psychoterapeutawroclaw.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapia Wrocław

Psychoterapia Wrocław
W chwili, gdy ktoś odczuwa, że codzienność go przerasta, bezspornie jest w stanie pomóc dobry psycholog Wrocław. Psychoterapia Wrocław reprezentująca w znaczącym stopniu może być pomocna, aby zrozumieć lepiej otaczający świat. Można zrozumieć na nowo istotę swojego jestestwa. Psychoterapeuta Wrocław obsługujący zajmuje się psychoterapią indywidualną. Pracuje zarówno z osobami pełnoletnimi, jak i z młodzieżą. Terapeuta w tej chwili pogłębia swoją wiedzę w cenionym Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Dotychczasowe doświadczenie zdobył na oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży.
http://www.psycholog-wroclaw.info.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009