BlogiPolska2024 - Igrzyska Olimpijskie

Polska2024 - Igrzyska Olimpijskie
Kochasz sport? Polska2024.pl to inicjatywa która ma na celu pomóc w ich organizacji. Letnie IO mogą zostać zorganizowane u nas, ale potrzebujemy Waszej pomocy. Weź udział w akcji społecznej zdobywania podpisów. Igrzyska mogą powrócić na Stary Kontynent. Czekaliśmy na to od dwunastu lat. Zachęcamy do wsparcia naszej wspólnej inicjatywy - www.polska2024.pl
http://www.polska2024.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Atrakcje - Dzieci.pl

Atrakcje - Dzieci.pl
Atrakcje-dzieci.pl jest to miejsce waszych dzieci w internecie. U nas przeczytasz o najciekawszych propozycjach na spędzenie czasu z dzieckiem. Zasugerujemy Ci gdzie się wybrać, ale także dowiesz się jaki kurs wybrać dla dziecka, bo przecież w wakacje także możemy się uczyć, chociażby przez zabawę. Po więcej informacji wysyłam na stronę - www.atrakcje-dzieci.pl
http://www.atrakcje-dzieci.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ciekawe Warsztaty - zabawa

Ciekawe Warsztaty - zabawa
Blog ciekawewarsztaty.pl to miejsce dla naszych maluchów, a konkretnie dla rodziców, którzy zamierzają zaplanować ciekawe warsztaty dla nich. Zasugerujemy Wam drodzy rodzice gdzie warto się wybrać z naszymi maluchami. Na blogu przeczytasz dużo wartościowych artykułów o tematyce dziecięcej, ale nie tylko. Gorąco zachęcamy do obserwowania naszego bloga - www.ciekawewarsztaty.pl Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
http://www.ciekawewarsztaty.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kontrola zarządcza - Selene

Kontrola zarządcza - Selene
Program zarządzania ryzykiem, kontrola zarządcza oraz Blog o danych osobowych.Zarządzenie ryzykiem polega na systemie metod i działań zmierzających do obniżenia ryzyka do poziomu akceptowanego, przy uwzględnieniu kosztów działań oraz zabezpieczenia się w racjonalny sposób przed jego skutkami.
http://eszkolenie.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

Program dla ABI - Kryptos24

Program dla ABI - Kryptos24
Kryptos to gwarancja bezpieczeństwa i poufności na każdym etapie rozmów. Oferujemy abim komunikację szyfrowaną. Dzięki Aplikacji dla ABI, możesz zaoszczędzić, aż 12 000 zł. Dowiedz się wszystkiego o Kryptos24.
http://kryptos.co/
Pokaż szczegóły wpisu...

Nauka przez zabawę. Blog.

Nauka przez zabawę. Blog.
Łączenie edukacji z zabawą przynosi efekty w przyszłości. Jeżeli potrzebujecie inspiracji na to jak spędzać czas ze swoimi dziećmi, tak aby przyniósł on nie tylko radość, ale także przyczynił się do rozwoju Waszego dziecka - zapraszam na bloga www.naukaprzezzabawe.pl Znajdziecie tam wiele przydatnych wskazówek na temat zajęć sportowych, nauki języków oraz dużo innych interesujących wpisów.
http://www.naukaprzezzabawe.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009