Telewizja satelitarna i naziemnaInstalacja anten TV-SAT Lublin.

Instalacja anten TV-SAT Lublin.
Instalacja anten satelitarnych Lublin. Kompleksowa usługa obejmuje mocowanie anteny po wcześniejszych oględzinach i regulację przy użyciu profesjonalnych narzędzi. W ofercie również instalacje: AZART, kina domowego, monitoringu. W Lublinie i okolicach usługę instalacji anteny wykonujemy w ciągu 24 godzin.
http://montazanten24.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Sieć Partnerska Youtube

Sieć Partnerska Youtube
Oficjalny blog youtubera i influencera Jarosława JSDK Kostrzewy. Na blogu znajdziecie Państwo kompleksowe poradniki z zakresu tworzenia efektownego kanału Youtube jak i poradniki z zakresu budowania owocnych fanpage. Blog również zawiera w sobie wszystkie fotografie zrobione przez Jarka
http://jaroslawkostrzewa.com
Pokaż szczegóły wpisu...

ipgo.pl

ipgo.pl
ipGo to alternatywny usługodawca świadczący usługi z dziedziny dostarczania Internetu światłowodowo na terenie gminy Suchy Las. Nasz zakład trudni się także dostarczaniem użytkownikowi telewizji przesyłąnej internetowo. W naszym pakiecie są 253 kanały, w tym aż 94 w HD. Naszą domeną są także konkurencyjne ceny oraz wysoka stabilność transmisji. Jeśli masz ochotę bliżej zapoznać się z naszą ofertą, odwiedź Naszą witrynę ipgo.pl lub przyjdź do punktu sprzedaży mieszczącego się w Suchym Lesie przy ul. Obornicka 117.
http://ipgo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

www.satelight.pl

www.satelight.pl
Nasza firma Satelight zajmuje się głównie montowaniem anten satelitarnych. Naszą specjalizacją jest instalacja anten - służą one do odbioru naziemnego sygnału cyfrowego DVB-T. Zajmujemy się również naprawą instalacji, czyli regulujemy anteny. Usuniemy usterkę w Państwa telewizorze.Zajmujemy się także wymianą anten oraz przewodów. Potrafimy rozdzielić sygnał z dekodera na kilka telewizorów. Montujemy również telewizory na ścianie. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://www.satelight.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009