EventyFX Events

FX Events
Szukasz firmy urządzającej imprezy integracyjne? Skorzystaj z oferty FX events. Dzięki tej agencji eventowej impreza będzie niezapomniana i przyniesie efekty w jakości współdziałania pracowników. FX events oferuje wyścigi samochodowe, spotkania z somelirami i piwowarami, występy gwiazd, różne formy rekreacji oraz wiele innych kreatywnych pomysłów na spędzania czasu wolnego. Jeśli myślisz o organizacji atrakcyjnego eventu dla Twoich pracowników zapytaj o ofertę juz teraz!
http://www.fxevents.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Obsługa techniczna imprez

Obsługa techniczna imprez
Organizujesz imprezę i potrzebujesz pomocy przy obsłudze technicznej? Jeśi tak to na pewno powinieneś skontaktować się z firmą Konferental! Nie czekaj i zrób to już dziś a na pewno nie będziesz żałował
http://www.konferental.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Symulatory dachowania

Symulatory dachowania
Nowy symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę masową. Realizujemy imprezy i szkolenia na terenie całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania posiada sporo mobilnych zestawów na specjalnych przyczepach transportowych. Symulator dachowania może być używany choćby w trudno dostępnych terenach w których nie ma prądu. Mamy swoje urządzenia prądotwórcze którymi będziemy zasilać nasze symulatory dachowania. Najem symulatora dachowania odbywa się po uzgodnieniu dogodnych warunków współpracy.
http://symulator-dachowania.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Organizacja eventów

Organizacja eventów
Nasza firma zajmuje się całościową organizacją eventów. Organizacja eventów jest ciekawym procesem, w którym idealnie odnajduje się agencja eventowa. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne realizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych stawiamy dmuchaną zjeżdżalnię. Dmuchana zjeżdżalnia ma 6 metrów wysokości i bardzo dobrze nadaje się do realizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają wiele ciekawych pomysłów zabaw dla dzieci.
http://sunsetevent.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ergonomia pracy na safety day

Ergonomia pracy na safety day
Organizacja safety day w firmie to popularny rodzaj promocji tematyki związanej z ekologią, zdrowiem oraz BHP. Dzień bezpieczeństwa w firmie łączy w sobie profesjonalną wiedzę oraz ciekawe stanowiska szkoleniowe. BHP w takiej formie angażuje pracowników i realizuje misję firmy w zakresie EHS. Event BHP może trwać jeden dzień lub nieco dłużej. Sporo firm organizuje safety week. Tydzień BHP może poruszyć wiele tematów. Dzień zdrowia jest jednym z tematycznych dni podczas akcji BHP. W firmie wykorzystamy wtedy energorower lub blender bike. Pozwalają one na produkcję pysznych soków i promocję zdrowego trybu życia.
http://safetyday24.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009