ImprezyDJ Olsztyn

DJ Olsztyn
Doświadczenie zdobyte od 1991 roku nauczyło mnie w krótkim czasie ocenić przy jakiej muzyce goście najlepiej będą się bawili. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Dysponuję materiałem muzycznym z lat 60, 70, 80, 90 jak również nowymi nagraniami granymi przez stacje radiowe. Spełniam wszelkie prośby muzyczne oraz dedykuję piosenki wybranym osobom. Zapewniam obsługę muzyczną imprez w Olsztynie, na terenie woj.warmińsko-mazurskiego i nie tylko. W naszej Ofercie Specjalnejdla miłośników "czarnej płyty" imprezy grane z płyt vinylowych - około 500 płyt z muzyką z lat 70. i 80
http://dj-mazury.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wakacje Bali

Wakacje Bali
Oferta KPBP to nie tylko dalekie wczasy oraz wyprawy za granicę. Oferujemy także fachowe wyjazdy firmowe (zarówno rozrywkowe, jak i szkoleniowe). W usłudze wyjazdu gwarantujemy właściwą bazę noclegową i catering. Zapewniamy wyjazd krajowy i zagraniczny - jedynie od Was zależy w jakim miejscu zdecydujecie się zorganizować swój wyjazd integracyjny. Chiny stoją przed Wami otworem! Więcej elementów na naszej witrynie www. Zapraszamy.
http://twojepodroze.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Producent zjeżdżalni

Producent zjeżdżalni
Firma VIV Poland produkuje [url=http://viv1.pl]urządzenia rozrywkowe[/url] przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Nasze dmuchańce uatrakcyjniają place zabaw swoją kolorystyką i ciekawymi wzorami. [url=http://viv1.pl/c/53/zamki-do-skakania]Zamki dla dzieci[/url] i[url=http://viv1.pl/c/76/zjezdzalnie”]zjeżdżalnie[/url] to atrakcje na imprezy które zachęcają do zabawy. Dmuchane place zabaw na których znajdują się nasze urządzenia są całkowicie bezpieczne dlatego korzysta z nich wiele małych i nieco większych dzieci.
http://viv1.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Integracja dla firm

Integracja dla firm
Nie ulega wątpliwości, jak ważne jest dobre samopoczucie pracowników. Bezspornie szkolenia team building sprzyjają nawiązaniu bliższych kontaktów w miejscu pracy. Organizacja imprez plenerowych w poważnym stopniu sprzyja poznawaniu się pracowników. Natęża relacje z zespołem. Tego typu imprezy i imprezy firmowe Warszawa i pikniki firmowe Warszawa aranżuje firma Fabryka Siły Wody Ognia.
http://www.fswo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Molly Malone's - Pub Warszawa

Molly Malone's - Pub Warszawa
Irlandzki Pub Molly Malone's w Warszawie na Starym Mieście zaprasza na koncerty na żywo zespołów irlandzkich, celtyckich i polskich oraz na dobre, zimne piwo w przyjemnej atmosferze stylowego Pubu. Zapraszamy do nas na degustację oryginalnego irlandzkiego piwa Guinness, a dla smakoszy polskiego piwa też mamy duży wybór. Molly Malone's Irish Pub to miła i niepowtarzalna atmosfera oraz fantastyczna zabawa. Wykaz wszystkich koncertów odbywających się w naszym Pubie jest zawsze dostępny na naszej stronie www.mollymalone.pl. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego Pubu w Warszawie.
http://www.mollymalone.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009