Imprezy integracyjneImpreza integracyjna

Impreza integracyjna
Jeśli chcecie ciekawie spędzić czas wolny z kolegami z firmy i zrobić imprezę integracyjną to Mazury są idealnym miejscem. Możliwości jest wiele: spływ kajakowy, paintball, jazdy quadami, wycieczki rowerowe lub żeglowanie. A wieczorem impreza w bardziej eleganckim stylu.
http://integracjanamazurachblog.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Dla zabicia czasu

Dla zabicia czasu
2. Nie masz pomysłu gdzie zorganizować przyjaciółce wieczór panieński? A może pragniesz uczcić Waszą rocznicę ślubu? Twoim problemem jest przesuszona skóra, która wymaga specjalnej pielęgnacji? A może sąsiad zalał ci łazienkę i nie wiesz jak pozbyć się kłopotu? Jeśli sypialnia jest od bardzo nasłonecznionej strony to dobrym pomysłem będą rolety, które zaciemnią pomieszczenie. A może chcesz pozbyć się z domu przykrych zapachów? Planujesz przeprowadzkę biura, ale nie masz odpowiedniego środka transportu. Odwiedź portal, który zawiera wiele cennych porad i wskazówek dla Ciebie.
http://portal.sellect.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne
Szukasz agencji eventowej z Warszawy? Sprawdź Femme Events - organizujemy eventy dla firm, imprezy firmowe i integracyjne. Sprawdź naszą ofertę! Na pewno nie będziesz zawiedziony po imprezie zorganizowanej przez naszą agencję. Nie czekaj i sprawdź to już dziś
http://femme-events.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009