Imprezy integracyjneImprezy integracyjne w Górach

Imprezy integracyjne w Górach
Dziś udane imprezy integracyjne w górach nie mogą się obyć bez dobrej zabawy i wielu niezapomnianych atrakcjach i emocjach jakie gwarantuje park linowy. Trasy dopasowane do umiejętności, bezpieczeństwo i opieka profesjonalistów i niezapomniany górski krajobraz na długo pozostają w pamięci. A jeśli tego będzie mało uczestnikom i poszukiwane będą także inne atrakcje Wisła i Przygoda park oferuje także wiele wrażeń podczas wypraw na Quadach lub samochodami terenowymi.
http://www.przygodapark.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne
Nasza Firma powstała jako wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Z czasem rozszerzyliśmy ofertę zimową o skutery śnieżne oraz dołączyliśmy do niej ofertę letnią w postaci wypożyczalni rowerów, quadów i sklepu sportowego. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na organizację imprez integracyjnych dla firm, jako pierwsza firma w Wiśle rozpoczęliśmy organizować imprezy dla grup w plenerze.
http://www.bccross.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne
Organizacja imprez to bardzo czasochłonne i stresujące zadanie, ciężko jest przygotować program, który będzie wszystkim pasował i każdego zadowalał. Jesteśmy elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Najpierw, przy pomocy specjalnie do tego celu skonstruowanego kwestionariusza, rozeznajemy aktualne potrzeby firmy, aby móc do nich dostosować naszą wstępną ofertę. Posiadamy szeroki wachlarz programów, bogata gama atrakcji a także przemyślane scenariusze gier terenowych pozwalają nam dopasować się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy z naszymi klientami tak długo, jak to konieczne, by nasza ostateczna propozycja spełniała ich oczekiwania.
http://www.omteam.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe
Rozrywkowy blog 4fun.biz.pl to miejsce gdzie odkryjesz różne ciekawostki dotykające tematu wesel. Czyli pojawiać się będą materiały o zespołach na wesele, o ciekawostkach na weselach, czy też rozmaitych zabawach integracyjnych.
http://4fun.biz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

agencja eventowa attis

agencja eventowa attis
W swojej ofercie posiadamy liczne urządzenia rekreacyjne (dmuchane i mechaniczne, oraz inne usługi) dla dzieci, młodzieży i dorosłych służące do aktywnego wypoczynku na wszelkiego rodzaju eventy, festyny, pikniki firmowe, dni dziecka itp., oraz smakowitą tzw. małą gastronomię (lody włoskie, gofry, watę cukrową i popcorn).Dobra i wysoka, jakość naszych usług, a także atrakcyjne ceny to nasze nieodzowne i cenione atuty. Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na wysokim satysfakcjonującym Klientów poziomie.
http://agencja-eventowa-attis.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009