Szachy i gry planszoweInformacje o szachach

Informacje o szachach
Jeśli pionek gracza A porusza się do przodu dwa kwadraty i gracz B ma pionka na piątym rankingu w sąsiedniej pliku , pion B w może przechwycić piona jak pionka nie tylko przeniósł się o jedno pole. Ten przechwytywania mogą być dokonywane jedynie w drodze bezpośrednio kolejnej. W tym przykładzie, jeśli białych ruchów pionkiem od A2 do A4, czarny pion na b4 może uchwycić en passant, kończąc na A3.
http://allegro.pl/my_page.php?uid=4073042
Pokaż szczegóły wpisu...

Automaty Hot Spot

Automaty Hot Spot
Witamy Jesteś właścicielem lub kierownikiem takiego miejsca jak: klub, dyskoteka, sklep, stacja benzynowa, pub, bar, restauracja lub pizzeria i chciałbyś dodatkowo zarobić? Jeśli tak, to jest to propozycja dla Ciebie ! Zajmujemy się wstawianiem automatów do gier właśnie w takim miejscu, jak Twoje. Dostarczamy automaty w ciągu tygodnia. Gwarantujemy Ci również pomoc techniczną w razie awarii. Twoim zarobkiem jest % od zysku każdego automatu. Chcesz się dowiedzieć więcej, skontaktuj się z nami !
http://www.automaty-hotspot.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Toysbox.webnode.com

Toysbox.webnode.com
Szukasz najlepsze gry planszowe dla siebie i Twojego dziecka? Sprawdź ofertę sklepu Toysbox, który posiada bogatą ofertę gier oraz zabawek. Wszystkie produkty są ekspresowo wysyłane!
http://toysbox.webnode.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Gry i loterie pieniezne

Gry i loterie pieniezne
Na specjalnych witrynach internetowych możliwa jest gra w bingo oraz inne loterie pienięzne. Zamiast wybierać się do salonu gry, można włączyć komputer i grać przez Internet. trzeba mieć pewną ilość czasu, ponieważ gry pasjonują. Prawie zawsze da się grać z drugą osobą online. Nie wszystkie gry mają mało skomplikowane historie, ale korzystając z poradników można się dużo nauczyć. Zalecane są również samouczki umieszczone na stronie www. Po ich przeczytaniu rozgrywka nie będzie już trudna. Wiele dostępnych treści można ściągnąć na HDD.
http://internetowy-hazard.eu/gry-hazardowe-loterie-pienieznie-internet/
Pokaż szczegóły wpisu...

Gra losowa na komórkę

Gra losowa na komórkę
Rozgrywki w gry losowe na komórkę to nasz klimat. Dziś także i twój - ta strona internetowa z grami liczbowymi spowoduje zaznajomienie się z wieloma typami rozgrywek gdzie sukcesy mogłyby łatwo zapewnić ci ogromną ilość korzyści w postaci sporych kwot. Nieistotne jaką aplikację rozpoczynając weźmiesz, wszystkie są popularne i ciekawe - w końcu to gry losowe. Casyno online jest dostępne ciągle i nigdy nie zasypia, w każdej chwili odszukasz tu społeczeństwo równie chętne do gry w casynie, co ty.
http://ikasyna.eu/gra-losowa-ruletka-komorke-czyli-telefon-komorkowy-normalnie/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009