HumorLOL24

LOL24
Site która pozwala dorzucać śmieszne wideo z sieci, śmieszne fotki, własne opowiadania, naraz kawały. Wszystko to starannie układane w kategorie, dobra nawigacja. Ciągle nowe materiały, padniesz ze śmiechu. Masz okazje komentować i oceniać treści, co więcej wymieniać poglądy z pozostałymi użytkownikami na stronie. Wyszukujemy nieprzerwanie prasę w poszukiwaniu najzabawniejszych informacji. Mamy dużą bazę zabawnych zdjęć, żartów i zabawnych filmów wideo.
http://www.lol24.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Bramka esemesowa

Bramka esemesowa
Internetowe bramki SMS, takie jak ta dostępna na naszej stronie, cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród użytkowników telefonów na kartę. Brak środków na komórce uniemożliwiający wysyłanie z niej SMS to rzeczywiście najczęstszy powód skłaniający do wysyłania SMS online, jednak z bramek internetowych korzystają również użytkownicy telefonów na abonament.
http://bramkaesemesowa.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Jak szukać pracy

Jak szukać pracy
Prywatny blog prowadzony przez internetowego geeka który pracuje w wielkiej korporacji, a po godzinach dorabia na boku robiąc różne rzeczy których innym się nie chce lub nie opłaca. Dodatkowo umysliło się mu zbawić świat i oświecać ludzi że internet nie zawsze jest taki fajny, jak mogło by się wydawać. To wszystko z domieszką geekowskiego stylu życia, wpisów o emocjach i innych takich bardziej ludzkich sprawach co by nie było...
http://www.diawol.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wróżbita Bogumił - Wróżby

Wróżbita Bogumił - Wróżby
Strona prywatna jasnowidza, ezoteryka, rytualisty Bogumiła. Jest on znanym i cenionym człowiekiem. Jako wróżbita wykonuje indywidualnie wszystkie wróżby oraz talizmany energetyczne. Zajmuje się także zdejmowaniem klątw i oczyszczaniem miejsc ze złych uroków.
http://www.wrozbitabogumil.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009