KursyOceń Szkołę

Oceń Szkołę
Oceń szkołę to portal gdzie oceniamy szkoły na podstawie nastepujących kryteriów atmosfera szkolna, zangażowanie nauczycieli, poziomu przekazu nauki, obsługi administracyjnej, wpływu na dalsze sukcesy, zajęć uzupełniających Przy ocenie szkoły prosimy podawać konkretne oceny ze wszystkich kryteriów. Ranking szkół jest ustalony na podstawie głosów internautów z tym że z jednego adresu IP można zagłosować tylko raz w miesiącu. Pragniemy wspólnie z Wami promować szkoły najlepsze które gwarantują wysokiej jakości usługi edukacyjne. Razem z portalem Naj Belfer prowadzimy ranking najlepszych i najgorszych wykładowców, będziecie mogli ich zgłosić w formularzu wraz z krótkim opisem.
http://ocenszkole.usr.me
Pokaż szczegóły wpisu...

Henc i spółka

Henc i spółka
Firma Pawła Henca jako pierwsza w naszym kraju oferuje internetowe kursy, dzięki którym możesz zdobyć uprawnienia Animatora Sportu i Rekreacji. Cały kurs będzie trwać jedynie cztery dni, a zyskasz dzięki niemu dożywotni, a także ważny w całym naszym kraju, certyfikat. Jest to więc idealne rozwiązanie, jeśli pragniesz szybko zacząć pracę w zawodzie. Dzięki takim uprawnieniom będziesz mógł pracować m.in. na wycieczkach szkolnych, zawodach sportowych, koloniach oraz przy innych imprezach z dziećmi, a także młodzieżą. Szczegóły odnajdziecie na naszej stronie internetowej.
http://animatorsportuirekreacji.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

ARTON - Usługi dźwigowe - KRAKÓW

ARTON - Usługi dźwigowe - KRAKÓW
Arton. Wynajem dźwigów i podnośników. Kraków, małopolska. tel: 668 222 111 W ofercie: dźwigi samochodowe, podnośniki koszowe, montażowe, żurawie, podesty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Z nami udźwigniesz więcej i sięgniesz wyżej. ARTON - Usługi dźwigowe Ujastek 7, 30-001 Kraków
http://www.suwalski.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kurs eko jazdy

Kurs eko jazdy
Szkolenie eco drivingu przeznaczone jest do wszystkich kierowców pragnących zdobyć większe umiejętności jazdy. Eco driving jest świadomą taktyką prowadzenia samochodu obniżającą koszty eksploatacji pojazdu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w postaci paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów a nawet innych uczestników ruchu drogowego. Szkolenie eko jazdy realizowane jest na wszystkich pojazdach niezależnie od rodzaju silnika i napędu.
http://jazdaekologiczna.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkolenie floty dla małych firm

Szkolenie floty dla małych firm
Szkolenia flotowe realizowane jest przede wszystkim dla kierowców w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa i ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota charakteryzuje się niskim wskaźnikiem wypadkowości oraz zminimalizowanymi kosztami na utrzymanie parku transportowego. Zanim rozpoczniesz wdrażanie zmian musisz zrobić audyt floty. Szkolenie flotowe polegają na przyswojeniu i wykorzystaniu metod jazdy powiązanej z eco drivingiem i defensywną jazdą. Nowoczesnym rozwiązaniem szkoleniowym jest innowacyjny program BHP kierowcy, przybliżający zagrożenia mogące występować przez nieuwagę prowadzących pojazdy.
http://www.szkoleniefloty.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009