Usługi dla biznesuJK TRANSPORT

JK TRANSPORT
Przedsiębiorstwo JK Transport świadczy usługi transportowe ładunków wysokogabarytowych. Nasze samochody wyposażone są w wysokiej jakości dźwigi HDS. Gwarantują one bezpieczny transport oraz rozładunek. Wykorzystywane są przeważnie do transportowania kontenerów, maszyn, jak też szamb. Jest to idealne wyjście w przypadku przedmiotów, których nie jesteście Państwo w stanie przenieść ręcznie. Dysponujemy nowoczesną technologią oraz flotą. Sprzęt HDS mogą Państwo u nas również wynająć. Do każdego zlecenia podchodzimy w elastyczny sposób, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu dokładnego omówienia konkretnego zamówienia.
http://j-k-transport.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Agencja interaktywna

Agencja interaktywna
Przedstawiamy Państwu wizytówkę zawierającą podstawowe informacje na temat jednej z najpopularniejszych agencji interaktywnych na rynku rozwiązań IT, technologii internetowych oraz marketingu. Ogromne doświadczenie, pracujący w firmie specjaliści oraz zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta zapewnia sukces w internecie. Zapraszamy!
http://ideo.spruz.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Internet Software House

Internet Software House
Jeżeli poszukujesz firmy, która zapewni Ci profesjonalne usługi promowania Twojego przedsiębiorstwa w Internecie, usprawnienia jego działalności bądź wdrożenia innowacyjnego systemu IT, koniecznie odwiedź profil znanej agencji interaktywnej w serwisie issuu.com. Zobaczysz tutaj liczne prezentacje, które przybliżą Ci działalność firmy oraz obecne trendy w dziedzinie e-marketingu. Zapraszamy.
http://issuu.com/ideospzoo
Pokaż szczegóły wpisu...

MTLS POLAND Spółka z o.o.

MTLS POLAND Spółka z o.o.
MTLS Poland to doświadczeni eksperci w zakresie spedycji oraz transportu. Firma ma w ofercie wyjątkowo szeroki wachlarz usług, jak np. transport drogowy, wodny, czy kolejowy. Obsługa każdego z transportów jest kompleksowa, ponieważ może obejmować ubezpieczenie, jak i usługi celne oraz magazynowe. Przedsiębiorstwo specjalizuje się np. w transporcie na Wschód oraz do Afryki. Mamy sprzęt niezbędny do przewozu artykułów spożywczych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a także elastyczny, byście mogli nam Państwo w pełni zaufać. Po szczegóły oferty zapraszamy na witrynę internetową MTLS.
http://www.mtls.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Matchem 2000

Matchem 2000
Firma Matchem 2000 istnieje od 1990 roku. Jesteśmy zaufanym partnerem w handlu, tak detalicznym, jak i hurtowym. Zakupią Państwo w naszej firmie przede wszystkim chemię gospodarczą. Naszą cechą wyróżniającą jest nieustanny rozwój, dlatego cały czas rozszerzamy proponowaną ofertę. Sprzedajemy również kosmetyki, papierosy jak też artykuły szkolne. Zapraszamy do przejrzenia naszej całkowitej oferty. Odnajdą Państwo setki towarów w najkorzystniejszych cenach. Gwarantujemy bezpieczną dostawę przez kuriera. Z naszą firmą kupisz towary najbardziej znanych i najsolidniejszych producentów.
http://matchem2000.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009