Usługi dla biznesuIMPOL

IMPOL
Firma IMPOL jest przedstawicielem polskich firm na terytorium Francji. Jest to niezwykle przydatne dla firm transportowych, budowlanych, jak również agencji pracy. IMPOL zapewnia kompleksową obsługę firm – wszystkich z Państwa obsługują specjaliści z tematyki prawa pracy, prawnicy, eksperci sądowi oraz doświadczeni tłumacze. Będziemy Państwa też na bieżąco informować o wszelkich zmianach prawa – działamy np. w zgodności z prawem loi Macron. Towarzyszymy przy rozmowach handlowych, a także kojarzymy rodzime przedsiębiorstwa z francuskimi. Sprawdźcie Państwo sami, jak możemy Wam pomóc.
http://www.impolsarl.com
Pokaż szczegóły wpisu...

SORENTO

SORENTO
SORENTO to firma transportowa z Poznania. Może stać się ona rzetelnym partnerem dla każdego przedsiębiorstwa. Działa na terenie całego kraju, jak też poza jego granicami. Przewozy świadczone są drogą lądową, morską oraz lotniczą. Transportujemy ładunki do USA, Chin oraz wielu innych państw z różnych stron świata. Możemy zapewnić pełną obsługę celną lub magazynową. Współpracujemy bezpośrednio z przedstawicielami portów lotniczych, a także firmami, jak np. DHL, UPS, Aston Martin, DELL, czy Unilever. Pełna oferta widoczna jest na naszej witrynie internetowej. Jesteśmy do dyspozycji każdego z Państwa.
http://sorentologistics.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Internet Software House

Internet Software House
Zapraszamy do zapoznania się z naszą wizytówkę. Strona ta zawiera ścisłe informacje na temat oferty agencji e-marketingowej, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta w dziedzinie doboru odpowiednich form reklamy. Jeśli Twoja działalność potrzebuje szybkiego wsparcia w postaci skutecznej reklamy to prezentowana przez nas oferta jest właśnie dla Ciebie!
http://ideo.edublogs.org/
Pokaż szczegóły wpisu...

Programy wsparcia sprzedaży

Programy wsparcia sprzedaży
Programy lojalnościowe i motywacyjne. Produkty, takie jak: karty paliwowe, karty przedpłacone. To wszystko, a także wiele innych znajdziesz w ofercie marki, od piętnastu lat podnoszącej wyniki sprzedaży klientów z którymi współpracuje. Zostań jej zadowolonym odbiorcom. Wejdź na stronę, znajdziesz tam potrzebne do kontaktu dane. Zapraszamy!
http://motivationdirect.tilda.ws/
Pokaż szczegóły wpisu...

ATT Interwers Biuro tłumaczeń

ATT Interwers Biuro tłumaczeń
Biuro Tłumaczeń ATT INTERWERS zapewnia wsparcie w dziedzinie tłumaczeń od 1998 roku. Współpracujemy z instytucjami i klientami ze świata biznesu w ramach takich gałęzi gospodarki jak informatyka, chemia czy budownictwo. Opracowujemy tłumaczenia tekstów technicznych oraz prawniczych na większą część języków europejskich. Praktyka i kwalifikacje naszego zespołu mają wpływ na jakość przekładanych dokumentów technicznych. Możemy zaoferować specjalistyczne tłumaczenia instrukcji obsługi, oraz ekspertyzy techniczne. Dzięki opracowanym w naszej firmie standardom tłumaczenia techniczne z polskiego na angielski i odwrotnie są nie tylko gotowe w terminie, ale też czytelne.
http://www.att.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009