Usługi dla biznesubiuro rachunkowe

biuro rachunkowe
Biuro Rachunkowe Puławska Accounting. Księgowość, rachunkowość, kadry, płace, księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, deklaracje, doradztwo, finanse, rozliczenia PIT, CIT, VAT, ZUS. Sporządzamy sprawozdania finansowe i przeprowadzamy ich analizę. Posiadamy licencje MF i ubezpieczenie OC.
http://www.pulawska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Biuro rachunkowe Kielce

Biuro rachunkowe Kielce
KCF jest biurem rekomendowanym przez program Biuro rachunkowe Kielce ponieważ obsługuje firmy prowadzące działalność w Kielcach i województwie świętokrzyskim. Oferuje usługi w zakresie księgowości troszcząc się o profesjonalizm w kontaktach z klientami. Gwarantuje zawsze terminowe realizacje zobowiązań w stosunku do Urzędu Skarbowego i ZUS. Gwarantuje dużą oszczędność czasu i niskie koszty prowadzonej księgowości. Biuro rachunkowe pomaga wypełniać deklaracje PIT, CIT, VAT i inne, prowadzi księgi przychodów i rozchodów, przygotowuje w razie potrzeby roczne sprawozdania. Usługi księgowe oferowane przez KCF poparte są odpowiednim wykształceniem i wieloletnią praktyką zawodową.
http://kcf.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kredyty dla Rolników

Kredyty dla Rolników
Często zdarza się, że brak pieniędzy stopuje nam inwestycje, które w przyszłości przyniosły by wysokie zyski. Przykre jest też ze brak regularnych dochodów przekreśla uzyskanie zdolności kredytowej. Banki wychodząc na przeciw takim podmiotom oferują kredyty pod zastaw ziemi rolnej i pożyczki pod zastaw ziemi. U dużej ilości ludzi jednak słowa takie jak bank czy pożyczka wywołują lęk i powodują że rezygnujemy z nowych rozwiązań. W takim właśnie przypadku z pomocą przychodzi nasza firma. Ziemskie Towarzystwo Kredytowe jest to polska firma zajmująca się pomocą w pozyskiwaniu finansowania. Nasi klienci to osoby prowadzące gospodarstwa rolne z obszaru całej Polski.
http://ziemskietk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Agencja interaktywna Tychy Provect

Agencja interaktywna Tychy Provect
Provect to agencja interaktywna zajmująca się marketingiem i reklamą w internecie. Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów z wizją realizujemy najbardziej wymagające projekty. Najwyższa jakość usług jest dla nas priorytetem a cele naszych Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Wyróżniamy się przede wszystkim kreatywnością, pasją, doświadczeniem, ponadprzeciętnością w tworzeniu optymalnych i przemyślanych rozwiązań, które pomagają naszym Klientom odnieść sukces! Z nami zrealizujesz:grafikę i poligrafię, serwisy kurierskie, banery, wizytówki, teczki i foldery reklamowe, Strony internetowe, kampanie linków sponsorowanych, sklepy internetowe, pozycjonowanie i optymalizację, serwisy społecznościowe, facebook.
http://provect.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Moj-Doradca.com.pl

Moj-Doradca.com.pl
Poszukujesz doradcy kredytowego? Nie wiesz gdzie i jak go odnaleźć? Wejdź na naszą stronę i sprawdź nasz katalog doradców kredytowych z całego kraju. Prezentujemy sprawdzonych doradców, którzy pomogą Ci w wzięciu każdego kredytu. Nasi doradcy posiadają bardzo duże doświadczenie i pomogą Państwu w każdym problemie. Wejdź na prezentowaną witrynę, gdzie prezentujemy pełen katalog fachowców. Sprawdź co każdy doradca może Ci zaproponować. Jesteśmy pewni, iż będziesz usatysfakcjonowany. Nasi doradcy to doświadczeni i wypróbowani specjaliści.
http://www.moj-doradca.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009