PracaLegalna praca w Niemczech

Legalna praca w Niemczech
Novum Carrer to firma która specjalizuje się delegowaniu polskich opiekunek i opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Z nami znajdziesz pewne i legalne zatrudnienie! Proponujemy umowę o pracę, odprowadzanie składek do ZUS, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz bardzo atrakcyjne zarobki. Ponadto gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie na okres zatrudnienia jak i transport do pracy i z powrotem. Zapraszamy do współpracy! Posiadamy wiedzę, kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z niemieckimi kontrahentami.
http://novumcarrer.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Egzamin rzeczoznawca majątkowy

Egzamin rzeczoznawca majątkowy
Zadania zawarte w naszej bazie służą nie tylko pretendentom, lecz przede wszystkim Rzeczoznawcom Majątkowym, którzy nieraz w pracy zawodowej borykają się z „problematycznymi wycenami”, a które to były przedmiotem zadań w postępowaniach kwalifikacyjnych. Dysponowanie tak wyczerpującą bazą zagadnień praktycznych (zadań) pozwoli nam Rzeczoznawcom Majątkowym na uniknięcie błędów w operatach szacunkowych, które mogą być przyczyną wszczęcia wobec nas postępowania z tytułu odpowiedzialności zawodowej.W prezentowanym serwisie znaleźć można testy, zadania oraz pytania ustne z uprzednich terminów z aspektu egzaminu (wraz z ich rozwiązaniami i podstawami prawnymi), jak również operaty na praktyki dla rzeczoznawców majątkowych.
http://www.egzamin.bosmar.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Jak skutecznie szukać pracy

Jak skutecznie szukać pracy
Jak szukać skutecznie zatrudnienie oraz jak przeszkolić się do interview. Jak sporządzić CV i list motywacyjny. Te wskazówki jak wykonać dokumenty rekrutacyjne dowiesz się na blogu o przejmowaniu do pracy
http://www.pisaniecv.net
Pokaż szczegóły wpisu...

Biegły sądowy rzeczoznawca

Biegły sądowy rzeczoznawca
Chcemy bardzo serdecznie przedstawić profesję, bez jakiej trudno wyobrazić sobie dzisiaj dowolne biznesowe czynności. Biegły sądowy rzeczoznawca - właśnie to on para się szeroko rozumianymi wycenami, nieruchomości, czy też może przedsiębiorstw. Chcemy zarekomendować usługi wspomnianego gatunku, jakie w ofercie posiada BWM Tomaszewski, a będzie to wyłącznie tylko jedna z bardzo wielu polecanych ofert, z możliwości których będziesz mógł korzystać. W dyspozycji mamy także bogaty zakres księgowych usług, a nasz rzeczoznawca majątkowy to ktoś, kto autentycznie zna się na swym fachu.
http://bwm-tomaszewski.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

www.berlin-opiekunki.pl

www.berlin-opiekunki.pl
Berlin-opiekunki.pl jest Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w zatrudnianiu opiekunek dla osób starszych. Praca odbywa się na terenie Niemiec. Mamy wszystkie potrzebne uprawnienia do prowadzenia naszej działalności. Osobom zainteresowanym pracą uruchamiamy również kursy doszkalające, na przykład opieki osób starszych i nauki języka niemieckiego. Zapraszamy do kontaktu! Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa wątpliwości.
http://www.berlin-opiekunki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009