Szkolenia BHPSzkolenia i kursy BHP i PPOŻ Poznań

Szkolenia i kursy BHP i PPOŻ Poznań
BHP Plus jest to firma prowadząca szkolenia bhp oraz ppoż. W naszej ofercie są różne kursy, m.in. szkolenia okresowe oraz kursy na wózki widłowe. Wyróżnia nas możliwość stworzenia okresowego szkolenia bhp przez internet. Zajmujemy się również tworzeniem filmów instruktażowych oraz sporządzaniem różnego rodzaju dukumentacji powypadkowej oraz organizujemy próby ewakuacji budynków. Działamy głównie na terenie Wielkopolski, ale po ustaleniu możemy dojechać do firmy na terenia całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofetą dostępną na naszej stronie www.
http://www.bhpplus.info
Pokaż szczegóły wpisu...

BHP okresowe

BHP okresowe
BHP okresowe dla pracowników biurowych: Jeśli interesuje Cię bogata oferta szkoleń z zakresu BHP, szkolenia okresowe, szkolenia wstępne lub działania na zasadzie outsourcingu to koniecznie odwiedź wskazaną stroną internetową. Dzięki niej poznasz firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży, która jest w stanie zapewnić Ci kompleksową obsługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Prowadzone szkolenia to gwarancja stale aktualizowanej wiedzy i najwyższych standardów jakości. W asortymencie znajdują się m.in. szkolenia BHP okresowe dla pracowników biurowych, pracowników inżynieryjno-technicznych i tych zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.
http://okresowebhp.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Dzień bezpieczeństwa

Dzień bezpieczeństwa
Dzień bezpieczeństwa to niezwykłe wydarzenie w każdej firmie. Organizowane jest dla wszystkich pracowników by uświadomić jak ważne jest ich bezpieczeństwo w pracy. W czasie safety day przygotowane są zajęcia tematyczne, treningi, ćwiczenia, pokazy, badania i zawody związane ze stanowiskami pracy. Safety day jest wydarzeniem zapamiętywanym na długie miesiące dzięki profesjonalnym trenerom i instruktorom. Indywidualnie realizujemy każdy projekt szkoleniowy przez to nasze zajęcia są wyjątkowe. Bezpieczeństwo pracowników jest istotnym aspektem funkcjonowania każdego zakładu pracy niezależnie od branży.
http://safetyday.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009