SzkoleniaPrawo jazdy Ostrołęka

Prawo jazdy Ostrołęka
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Jazda" zaprasza na kursy prawa jazdy kat A,B,B+E,C,C+E oraz jazdy doszkalające w Ostrołęce. Po kursie w Osk Jazda egzamin na prawo jazdy w Ostrołęce, w Word Ostrołęka będzie tylko formalnością. Oferujemy kursy przyśpieszone oraz weekendowe. Setki zadowolonych kursantów. Osk Jazda zaprasza.
http://www.jazda.ostroleka.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Porady prawne prawo pracy

Porady prawne prawo pracy
Z pewnością nie raz zastanawiałeś się, w której lokalizacji będziesz zdolny zyskać profesjonalne porady prawne. Prawo pracy to wszakże domena, po której to cała masa osobników obawia się kroczyć. Zgadza się, toteż wypada zaufać najlepszym na tym rynku, a do takich z pewnością przynależy Centrum Kształcenia HR. W jednym punkcie szereg sformułowań z zasięgu prawa pracy, a także bogata oferta kursów, wśród jakich kurs kadry płace, czy najróżnorodniejsze szkolenia online. Ogół tego czeka na Ciebie, kiedy tylko wejdziesz na adres www.centrumksztalceniahr.pl.
http://www.centrumksztalceniahr.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tedx Polska

Tedx Polska
Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową, która zmieni Twój ogląd na życie, znajdują się na niej bowiem filmiki, które pozytywnie zmienią Twój świat. Zachęcam do aktywnego udziału w YouTube. Oraz życzę pozytywnej zmiany w światopoglądzie.
http://www.tedx.malopolska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kursy komputerowe, Warszawa

Kursy komputerowe, Warszawa
Zapraszamy na profesjonalne kursy i szkolenia komputerowe w Warszawe. Kurs grafiki komputerowej, dtp, multimedia i CAD. Szkolimy z programów Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator, Flash, CorelDraw, Autodesk AutoCAD 2D i 3D. Grafika komputerowa - kompleksowo, DTP - kompleksowo. Szkolenia podstawy komputera i aplikacje biurowe, między innymi podstawy komputera, Windows, Internet, poczta elektroniczna, Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook. Zapraszamy również na kurs Webmaster - HTML5 i CSS3, tworzenie stron WWW - kompleksowo. Wszystkie poziomy zaawansowania. Możliwość wyboru zakresu materiału. Dzienne, wieczorowe, weekendowe.Indywidualnie i grupowo. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
http://www.kursykomputerowe.edu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Edumedical - Lifting wolumetryczny

Edumedical - Lifting wolumetryczny
Działamy od roku 2007, na początku nasza firma prowadziła wyspecjalizowane szkolenia dla lekarzy i lekarzy stomatologów w zakresie nowości w świecie medycyny i stomatologii Nasze usługi zawsze były najwyższej jakości. Obecnie działamy dodatkowo w zakresie szkoleń praktycznych z zakresu medycyny estetycznej, np. Szkolenia z mezoterapi i lipolizy iniekcyjnej a także wiele innych. Zatrudniamy grupę wykwalifikowanych ludzi, którzy oferują Państwu profesjonalne przygotowanie do kursów. Nasze kursy prowadzone są w bardzo ciekawy i łatwo przystępny sposób. Jest u nas możliwość skorzystania z kursów z każdej dziedziny medycznej.
http://edumedical.pl/o-firmie/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009