SzkoleniaOrganizacja impez integracyjnych

Organizacja impez integracyjnych
Firma KDK jest grupą Event Managerów, który od ponad dekady robi spotkania biznesowe w naszym kraju i za granicą. Nasi Klienci darzą nas zaufaniem. Nieodłącznie współpracujemy z firmami z sektora MŚP i korporacjami. Organizujemy spotkania biznesowe, wyjazdy i zabawy integracyjne, targi i wiele innych. Mamy szeroką bazą zaufanych podwykonawców, dzięki czemu każde zlecenie realizujemy fachowo. Jeśli brakuje Ci patentu na spotkanie, Twój dział PR ma pełne ręce roboty lub szukasz agencji, która usłuży zorganizować Ci ważne firmowe spotkanie, skontaktuj się z nami. Jesteśmy specjalistami od zadań specjalnych! Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie na ulicy Mokotowskiej 14.
http://www.kdkevents.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Prawko w Poznaniu - Galant

Prawko w Poznaniu - Galant
Nasza szkoła nauki jazdy Galant zaprasza. OSK Galant istnieje od roku 2004. Prowadzimy kursy w sposób wysoce profesjonalnie. Kurs nauki jazdy kat.b to nasza specjalnośc. Dojeżdżamy do kursanta. Kursanci zachwalają udostępniamy kursantom plac manewrowy we własnym zakresie. Z nami prawko jest banalnie proste. Odwiedź nas w Poznaniu - ul. Newtona 2. Udostępniamy w postaci płyt z testami i materiałów do nauki.
http://www.galant.auto.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Osk Poznań

Osk Poznań
Ośrodek Szkolenia Kierowców Kluczyk zaprasza każdego chętnego do nauki jazdy. Ośrodek szkolenia Kluczyk osiągnął fotel lidera w zakresie egzaminów zdanych pozytywnie w 2013 roku na terenie powiatu poznańskiego. Ten sukces powstał wskutek owocnej nauki kursantów. Ogniskujemy uwagę nie tylko na tym, by osiągnąć sukces w trakcie ostatecznego egzaminu, ale także w dużym stopniu na nauce kursowiczów do roli kierowcy. Przetestujcie prowadzony przez nas Ośrodek Szkolenia Kierowców w którym uczą znakomici fachowcy. jeśli zdecydujecie się polecić nasz ośrodek bliskim uzyskacie pięćdziesiąt złotych rabatu a także 120 minut do wykorzystania w trakcie kursu. Wejdź na witrynę Osk-kluczyk.pl oraz skontaktuj się z nami telefonicznie 510 519 300.
http://www.osk-kluczyk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.
PAIZ to specjaliści, którzy są w stanie pomóc zmienić Twoje podejście do swojego biznesu oraz firmy. Instytut prowadzi szkolenia, dotyczące różnych dziedzin działalności. Są to m.in. szkolenia sprzedażowe, menedżerskie i negocjacyjne. Mogą z nich czerpać wiedzę zarówno sami właściciele działalności gospodarczych, jak również handlowcy, doradcy klienta i inni pracownicy. W trakcie spotkań wykorzystanych zostaje dużo nowoczesnych rozwiązań, tworzonych przez ekspertów z krajów z całego świata. Każde szkolenie będzie dostosowane do indywidualnego przypadku, a także charakterystyki firmy i branży. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www Polsko-Amerykańskiego Instytutu Zarządzania.
http://www.paiz.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009