SzkoleniaJazda defensywna

Jazda defensywna
Szkolenie defensywnej jazdy organizowane jest w każdym mieście na terenie całej Polski. Kurs jazdy defensywnej przeznaczony jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy największe floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest popularnym stylem jazdy wyróżniającym najlepszych kierowców. Istotą defensive driving jest wysoka kultura drogowa, wrażliwość społeczna oraz świadomość zagrożeń wypadków. Kurs jazdy defensywnej umożliwia wdrożenie najistotniejszych zasad techniki jazdy mających istotny wpływ na bezpieczeństwo.
http://defensywnajazda.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkolenia dla firm questus

Szkolenia dla firm questus
Nie wiesz jakie programy rozwojowe wybrać dla swoich pracowników? Skorzystaj z oferty firmy questus, która proponuje szkolenia z zakresu marketingu. Dzięki takim szkoleniom można m.in. lepiej poznać działanie rynku e-commerce i strategię pozyskiwania nowych klientów. Zachęcającą także do zakupu produktów bądź usług. Wszystkich zainteresowanych szkoleniami dla firm zapraszamy na oficjalną stronę już teraz.
http://questus.pl/cim/
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkolenia BHP Białystok

Szkolenia BHP Białystok
Zapraszamy na stronę, dzięki której poznasz firmę, oferującą kompleksowe wsparcie przedsiębiorstw, usługi dla firm i pracowników, które pozwalają na optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów ludzkich, rozwijanie ich kompetencji i ciągłe podnoszenie efektywności podejmowanych działań. Ponadto w jej asortymencie znajduje się bogata oferta szkoleń z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w ofercie firmy profesjonalnie zajmującej się szkoleniem na terenie całej Polski. Szkolenia BHP Białystok, Kraków, Kielce i wiele innych miast to szansa dla Ciebie i osób, które zatrudniasz.
http://alerta.sitey.me/uslugi-i-szkolenia-bialystok
Pokaż szczegóły wpisu...

Symulator zderzeń

Symulator zderzeń
Symulator zderzeń to jedna z najbardziej edukacyjnych atrakcji na Twój event. Wszyscy korzystający z symulatora zderzenia nabierają respektu do szybkiej jazdy i utwierdzają się w przekonaniu, że warto zapinać pasy. Wynajem i szkolenie z użyciem symulatora zderzenia będzie w stanie trwale zwiększyć bezpieczeństwo przeszkolonych uczestników. Instruktor za pomocą symulatora zderzeń zwraca uwagę na wiele zaniedbywanych problemów podczas codziennej jazdy samochodem. Posiadamy jedyny symulator zderzeń w Polsce z regulowaną szybkością zderzenia. Symulator zderzeń jest zalecany dla wszystkich zdrowych osób niezależnie od wieku.
http://www.symulatorzderzenia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dzień BHP

Dzień BHP
Safety day to kapitalna inicjatywa, która przynajmniej raz do roku powinna być przeprowadzana w każdej firmie. Bezpieczeństwo pracowników jest sprawą priorytetową. Udział każdego człowieka w dniu BHP znacząco zwiększa jego bezpieczeństwo i redukuje zagrożenia w pracy. Około 85 % wszystkich wypadków ma miejsce w przedsiębiorstwach które nie organizują dnia bezpieczeństwa. Dzień BHP to najlepszy pomysł na zorganizowanie edukacyjnej imprezy w Twoim przedsiębiorstwie. Pamiętamy również o osobach starszych i niepełnosprawnych.
http://www.dzienbezpieczenstwa.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009