SprzątanieClarSystem - ochrona mienia

ClarSystem - ochrona mienia
Gdy szukasz grupy sprzątającej to Clar System będzie idealnym wyborem dla miejsca potrzebującego czystości. Clar System to zespół profesjonalistów, którzy przy każdym zleceniu pokazują swoją dokłądność i efektywność. Koniecznie poczytaj o tym na stronie www.clarsystem.pl
http://clarsystem.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Eco Global Polska

Eco Global Polska
ECO GLOBAL POLSKA oferuje kompleksowe usługi porządkowe. Współpracujemy przede wszystkim z instytucjami państwowymi, a także prywatnymi przedsiębiorstwami. Jesteśmy do dyspozycji zarówno, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani długotrwałą współpracą, jak również jedynie jednorazowym sprzątaniem poremontowym, czy porządkami sezonowymi. Ponadto wykonujemy wiele prac przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Jest to m.in. pielęgnacja trawników, odśnieżanie, czy mycie szyb na wysokościach. Staramy się również podkreślać proekologiczne aspekty naszych prac. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.
http://www.ecoglobalpolska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Cleanlogis

Cleanlogis
Cleanlogis to autoryzowany dystrybutor wyrobów Numatic, Kleen Purgatis i ETC. Jest to specjalistyczne wyposażenie, pozwalające na utrzymanie czystości w każdym miejscu. W naszej ofercie możecie znaleźć Państwo np. automaty myjące, przemysłowe odkurzacze, wózki hotelowe lub środki czyszczące. Prowadzimy także usługi wynajmu urządzeń myjących. Nie pozostawimy Państwa w przypadku usterki, ponieważ oferujemy kompleksową pomoc serwisową – nawet już po zakończeniu gwarancji na konkretny sprzęt! Znajdziecie Państwo w naszym sklepie wszystko, czego potrzebujecie, aby cieszyć się czystym otoczeniem!
http://sklepclean.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009