SprzatanieClar System

Clar System
Szukasz firmy trudniącej się Facility Management (FM)? Zapraszamy do Clar System. FM to nic innego niż profesjonalne opiekowanie się różnego rodzaju usługami. Można uznać za pewne, że dla zatrudnionych Clar Systems nie ma zadań niewykonalnych, bo angażują się w prawie wszystkie zawody. W firmie można pozyskać wsparcie w techniczno-serwisowej obsłudze obiektów, usługach porządkowych, zagwarantowaniu ochrony mienia, higienie klinicznej, usługach fachowych oraz pożyczaniu pracowników.
http://www.clarsystem.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

GPT Paweł Miączyński

GPT Paweł Miączyński
GPT to hurtownia, zaopatrująca klientów w artykuły, a także urządzenia do sprzątania i utrzymania higieny. Ofertę firmy GPT tworzą na przykład: profesjonalne środki czystości, dozowniki do łazienek w miejscach publicznych, akcesoria do sprzątania w pensjonatach i hotelach lub papier toaletowy i ręczniki papierowe. Współpracujemy z najlepszymi producentami – Kiehl, P&G, czy Bigs. Ułatwiamy pracę personelowi centrów handlowych oraz firm sprzątających. Gdy zdecydują się Państwo na kupno profesjonalnego wyposażenia, to zakończą się Państwa problemy z utrzymaniem higieny w każdym pomieszczeniu! Sprawdźcie sami ofertę GPT!
http://www.higienagpt.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

biuro clean - sprzątanie lębork

biuro clean - sprzątanie lębork
Firma Biuro Clean zapewnia terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnej technologii. Wykonuje także profesjonalne czyszczenie parą wszystkich powierzchni, które są do tego przystosowane, zarówno w biurze jak i w domu. Oferujemy sprzątanie biur, urzędów, banków , domów, mieszkań sprzątanie po pracach remontowych , po budowie, sprzątanie hal produkcyjnych , sprzątanie terenów zewnętrznych-zieleni, terenów wewnętrznych na osiedlach.
http://biuro-clean.eu
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009