Szkoły językoweAngielski online dla początkujących

Angielski online dla początkujących
Oferujemy kursy języka angielskiego dla początkujących na www.oxword.pl Poznajesz 1000 najczęściej używanych zwrotów angielskich. Kurs jest opracowany tak, by maksymalnie przyspieszyć proces nauki języka. Zapamiętujesz szybciej i więcej. Stale monitorujesz swoje postępy w nauce. Zaczynasz rozumieć angielski a następnie zaczynasz mówić po angielsku. Twoja pewność siebie rośnie. Czujesz się swobodnie podczas pobytu za granicą, w hotelach, sklepach, podczas zwiedzania miasta czy poszukiwania pracy za granicą. Kurs języka angielskiego pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Z oxword.pl odważysz się mówić!
http://www.oxword.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Mobilelanguage kursy językowe

Mobilelanguage kursy językowe
MobileLanguage to szkoła języków obcych prowadząca wygodne i szybkie kursy zarówno dla dzieci, jak również dla dorosłych. W ofercie znajdziecie Państwo języki takie jak: niemiecki, czy włoski. Firma oferuje kursy w grupach, indywidualne oraz dla firm, czy korepetycje. Ponadto może zrealizować audyt językowy albo tłumaczenie. Unikalność oferty MobileLanguage polega na tym, że uczestnik kursu sam decyduje, kiedy i gdzie odbędą się lekcje. Prowadzący dojedzie we wskazane miejsce, a uczestnicy kursu nie poniosą za to kosztów. Nauka języków jest dzięki temu łatwa jak nigdy przedtem.
http://www.mobilelanguage.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Mr Brown - szkoła językowa

Mr Brown -  szkoła językowa
Mr Brown - szkoła języka angielskiego - Wola Justowska, Przegorzały, Zakamycze, Bielany, Olszanica Tel. 507 097 457 e-mail: info@mrbrown.edu.pl Zapraszamy do wspólnej nauki języka!!!!
http://www.mrbrown.edu.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009