E-marketingAgencja interaktywna

Agencja interaktywna
Jeżeli prowadzisz własną działalność w sieci i chciałbyś zbudować pozytywny wizerunek wśród klientów, koniecznie odwiedź profil znanej agencji interaktywnej. Dowiesz się tutaj jakie są skuteczne działania e-marketingowe, czym różni się reklama w serwisach społecznościowych od AdWords i wiele innych. Wszystkie informacje zawarte są w nowoczesnych prezentacjach multimedialnych. Zapraszamy.
http://pl.scribd.com/user/312698240/Ideo
Pokaż szczegóły wpisu...

Internet Software House

Internet Software House
Znana firma oferująca usługi e-marketingowe posiada profil w serwisie vimeo.com. Zawiera on wiele interesujących materiałów multimedialnych, które dotyczą tematyki e-biznesu, tworzenia oprogramowania dedykowanego oraz e-consultingu. Ponadto można poznać tutaj kluczowe trendy edukacji przyszłości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przedstawionymi treściami.
http://vimeo.com/ideopl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nextsell

Nextsell
Nextsell to firma, która pomoże Ci owocnie zaistnieć na stronach sprzedażowych w Internecie. Kompleksowo obsługujemy oraz zakładamy konta w serwisach z aukcjami internetowymi. Allegro, Amazon, jak również eBay to specjalność Nextsell! Oferujemy jednak znacznie więcej niż jedynie tworzenie aukcji. Jesteśmy otwarci także na znacznie szerszą współpracę z firmami klientów – obsługę wysyłek oraz magazynowanie paczek, analizę rynku, czy pozycjonowanie licytowanych towarów. Możemy więc być partnerami w marketingu oraz sprzedaży całej firmy! Zapraszamy!
http://nextsell.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

All4webscomideoforce

All4webscomideoforce
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sylwetki firmy e-marketingowej oraz jej oferty. Wszelkie działania firmy mają na celu wypromować firmę/markę w Internecie. Serdecznie zapraszamy.
http://all4webs.com/ideoforce
Pokaż szczegóły wpisu...

Kampanie Google Adwords

Kampanie Google Adwords
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat firmy zajmującej się kreowaniem wizerunku firm w Internecie. Wszelkie akcje marketingowe takie jak m.in. pozycjonowanie, kampanie Google AdWords, Social Media i wiele więcej firma ma opanowane do perfekcji. Przekonaj się sam!
http://ideoforce.cba.pl/ideoforce/
Pokaż szczegóły wpisu...

Strategie marketingowe

Strategie marketingowe
Doradztwo i szkolenia HR dotyczą pracowników. Pojęcie HR dotyczy indywidualnych pracowników oraz działu organizacji, który zajmuje się rekrutacją, motywowaniem czyli polityką personalną. Natomiast strategia employer branding to działania przedsiębiorstwa mające na celu kształtowanie firmy postrzeganej jako "pracodawca z wyboru". Określene takiego pracodawcy otrzymują firmy, w których obecni i przyszli pracownicy mają zagwarantowane korzystne warunki dla rozwoju swojej kariery. Strategie marketingowe są istotne w każdej sytuacji.
http://brand4business.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009