E-marketingAgencja interaktywna

Agencja interaktywna
Jeżeli prowadzisz własną działalność w sieci i chciałbyś zbudować pozytywny wizerunek wśród klientów, koniecznie odwiedź profil znanej agencji interaktywnej. Dowiesz się tutaj jakie są skuteczne działania e-marketingowe, czym różni się reklama w serwisach społecznościowych od AdWords i wiele innych. Wszystkie informacje zawarte są w nowoczesnych prezentacjach multimedialnych. Zapraszamy.
http://pl.scribd.com/user/312698240/Ideo
Pokaż szczegóły wpisu...

Internet Software House

Internet Software House
Znana firma oferująca usługi e-marketingowe posiada profil w serwisie vimeo.com. Zawiera on wiele interesujących materiałów multimedialnych, które dotyczą tematyki e-biznesu, tworzenia oprogramowania dedykowanego oraz e-consultingu. Ponadto można poznać tutaj kluczowe trendy edukacji przyszłości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przedstawionymi treściami.
http://vimeo.com/ideopl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nextsell

Nextsell
Nextsell to firma, która pomoże Ci owocnie zaistnieć na stronach sprzedażowych w Internecie. Kompleksowo obsługujemy oraz zakładamy konta w serwisach z aukcjami internetowymi. Allegro, Amazon, jak również eBay to specjalność Nextsell! Oferujemy jednak znacznie więcej niż jedynie tworzenie aukcji. Jesteśmy otwarci także na znacznie szerszą współpracę z firmami klientów – obsługę wysyłek oraz magazynowanie paczek, analizę rynku, czy pozycjonowanie licytowanych towarów. Możemy więc być partnerami w marketingu oraz sprzedaży całej firmy! Zapraszamy!
http://nextsell.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

All4webscomideoforce

All4webscomideoforce
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sylwetki firmy e-marketingowej oraz jej oferty. Wszelkie działania firmy mają na celu wypromować firmę/markę w Internecie. Serdecznie zapraszamy.
http://all4webs.com/ideoforce
Pokaż szczegóły wpisu...

Kampanie Google Adwords

Kampanie Google Adwords
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat firmy zajmującej się kreowaniem wizerunku firm w Internecie. Wszelkie akcje marketingowe takie jak m.in. pozycjonowanie, kampanie Google AdWords, Social Media i wiele więcej firma ma opanowane do perfekcji. Przekonaj się sam!
http://ideoforce.cba.pl/ideoforce/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009