Szkoły nauki jazdyPrawo jazdy Żory

Prawo jazdy Żory
Ośrodek Szkolenia Kierowców w Żorach zaprasza na kurs prawa jazdy. Zapewniamy fachowe i rzetelne szkolenia teoretyczne i praktyczne przygotowujące do egzaminu państwowego. W dalszym toku nauczania doświadczeni instruktorzy przekażą Ci wiedzę w jak najlepszy sposób, abyś zdobył umiejętności sprawnego i bezpiecznego poruszania się po drodze. OSK ROYS gwarantuje profesjonalne przygotowanie do bezpiecznego poruszania się po drodze. Zapraszamy.
http://www.oskroys.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkoła jazdy RADOM JADOM

Szkoła jazdy RADOM JADOM
L-EFEKT to skuteczna szkoła jazdy charakteryzująca się wysoką zdawalnością swoich kursantów. Przygotowujemy do egzaminów kategorii AM, A1, A2, A a także B. Nasza kadra to doświadczeni I profesjonalni instruktorzy służący pomocą I radą. Tylko u nas przyjazna atmosfera I wysoka jakość świadczonych usług w korzystnej cenie.
http://www.prawojazdyradom.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkolenie okresowe Libiąż

Szkolenie okresowe Libiąż
Kwalifikacja wstępna jest obowiązkowym szkoleniem dla kierowców zawodowych. Szkolenie okresowe ma ważność pięć lat. Kwalifikacja wstępna przyspieszona daje natychmiastową realizację kursu i jest uzależniona od wieku kursanta na poszczególne kategorie. Szkolenia okresowe prowadzone są przez firmę Drivemat codziennie. Kwalifikacja wstępna Oświęcim prowadzona jest w formie zajęć teoretycznych i praktycznych. Kwalifikacja wstępna Brzeszcze dotyczy przewozu osób lub przewozu rzeczy. Kwalifikacja wstępna Kęty może być prowadzona systemem learningu.
http://drivemat.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkoła Bezpiecznej Jazdy

Szkoła Bezpiecznej Jazdy
Szkoła bezpiecznej jazdy była powołana do życia w celu organizacji kursów i treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy odbywa się mobilnie w każdym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza eliminację zdarzenie drogowego poprzez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy to kurs eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu miejskim. Jazda defensywna polega na przewidywaniu zagrożeń i świadome ich unikanie przez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest bardzo często zamawiane przez firmy i organizacje.
http://szkolabezpiecznejjazdy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009