PrawoKacprzak i Kowalak

Kacprzak i Kowalak
Kancelaria prawna Kacprzak&Kowalak trudni się różnymi dziedzinami prawa takim jak prawo rodzinne. Wiemy, że ta dziedzina jest szczególnie delikatna I wymagająca empatii, dlatego pełni zapału I kompetencji zajmiemy się takimi kwestiami jak rozwody I separacje a także sprawami takie jak alimenty, ustalanie ojcostwa I ubezwłasnowolnienie.
http://www.kacprzak.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Gajda & Grzeszczyk

Gajda & Grzeszczyk
Jesteśmy kancelarią prawną działającą na obszarze południowej Wielkopolski. Nasze biura znajdują się w Kaliszu oraz Ostrowie Wielkopolskim dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do dużej liczby klientów. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością oraz sprawnością działania. Z chęcią Ci pomożemy w każdej sprawie potrzebującej interwencji prawnika.
http://gg-legal.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie

Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie
Specjaliści w kancelarii adwokackiej zajmują się wszelkimi sprawami: Nasze branże są dogłębnie wyjaśnione na naszej witrynie internetowej. Tam również piszemy bloga, na jakim dotykamy wiele trudnych zagadnień karnistycznych. Rozwody Rzeszów. Prawnik prowadzi na Podkarpaciu sprawy z zakresu postępowania cywilnego, w tym sprawy o rozwód z decydowaniem o winie, rozwód bez decydowania o winie. Jest to dziedzina postępowania, która nadzwyczaj często nas dotyka. Wiele materii rodzinnych trafia do osądzenia przez sędziego.
http://grabias.biz
Pokaż szczegóły wpisu...

Dobry Adwokat Rzeszów

Dobry Adwokat Rzeszów
Najwyższe Odszkodowanie Rzeszów. Najważniejszą branżą adwokata w Rzeszowie są sprawy wywalczania odszkodowań i zadośćuczynienia za ból. Są to w największej części odszkodowania powypadkowe i odszkodowania za uszczerbek ciała spowodowane w wyniku przestępstwa. Kancelaria prowadzi dodatkowo kwestie związane z odszkodowaniem za błąd lekarski. Wszystkie kwestie są kierowane z adekwatną starannością. Zespół prawników definiuje jak wysokie prawdopodobnie będzie zadośćuczynienie. Naprawienie szkody jest często podobne, do wielkości odszkodowania, które zostaje przyznane przez sędziego.
http://adwokat-rzeszow.net
Pokaż szczegóły wpisu...

Aplikantprawa.wordpress.com

Aplikantprawa.wordpress.com
Strona przypadnie do gustu pasjonatom prawa, studentom bądź aplikantom. Dzięki niej można w szybki sposób poznać ofertę księgarni dla aplikantów, dokonać wyboru właściwej książki sugerując się opiniami klientów, czy nawiązać kontakt z księgarnią. Dodatkowo na stronie można znaleźć informacje na temat popularnych zagadnień z zakresu prawa. Więcej na https://aplikantprawa.wordpress.com/
http://aplikantprawa.wordpress.com/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009