Salony fryzjerskieFryzury

Fryzury
Zaplanowanie ślubu to pracochłonny proces, a przedstawienie swojego wizerunku podczas ślubu to nieraz wielka niewiadoma. I tutaj z pomocą przybywają fachowcy zajmujący się tematyką fryzur ślubnych od dłuższego czasu. Jest to do tego stopnia wyjątkowa okazja, że wskazane jest zaufać fachowcom i wspólnie rozpatrzyć każdy szczegół stylizacji, łącząc je w spójną całość.
http://fryzuryweselne.zz.mu
Pokaż szczegóły wpisu...

Szymon Kaczmarzyk

Szymon Kaczmarzyk
Wszystkich mieszkańców Krakowa zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych w salonie fryzjerskim Szymon Kaczmarzyk. Oferujemy profesjonalne i eleganckie stylizacje fryzur, malowanie i strzyżenie, wykonywanie makijażu ślubnego i wieczorowego oraz świetny klimat, dobrą muzykę i pyszną kawę! Na stronie internetowej salonu fryzjerskiego znajduje się cennik usług oraz promocje.
http://skaczmarzyk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

ON RED

ON RED
ON RED to gabinet fryzjerski znajdujący się w Krakowie. Tworzą go pasjonatki fryzjerstwa, posiadające ogromny entuzjazm, poparty wiedzą oraz doświadczeniem. W salonie ON RED każdy klient potraktowany zostanie w indywidualny sposób. Fryzjerki nie unikają nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań, dzięki którym mają okazję wykazać się dużą kreatywnością. W wypadku gdy jesteś zaciekawiony efektami ich pracy, odwiedź stronę www ON RED lub jego stronę na Facebooku, jak też Instagramie. W pracowni ON RED, oprócz nowej fryzury, czeka Cię także wesoła atmosfera i przepyszna kawa.
http://on-red.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów
Jestem specjalistką keratynowego prostowania włosów. Wykonuję również zabiegi regenerujące włosy oraz keratynowe przedłużanie rzęs.Działam na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz okolicach Trójmiasta O wszystkich zabiegach w jakich się specjalizuję możesz poczytać na mojej stronie http://basiamuszarska.pl Zabiegi w jakich się specjalizuję to: * keratynowe prostowanie włosów, więcej - * laminowanie włosów * odmładzanie włosów * regeneracja włosów MilkShake * podcinanie końcówek SplitEnder Pro * keratynowe przedłużanie rzęs Wykonuję zabiegi u siebie lub mogę dojechać do Ciebie jeśli z jakiegoś powodu nie możesz przyjechać.
http://basiamuszarska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Salon Urody Mariusz- Swarzędz

Salon Urody Mariusz- Swarzędz
Salon fryzjersko-kosmetyczny zaprasza na usługi fryjerskie zarówno panie jak i panów. Poleca też zabiegi kosmetyczne. a wśród nich: hena, depilacja, manicure, pedicure, malowanie paznokci, malowanie hybrydowe, zabiegi parafinowe, tipsy i masa alessandro, nail slectionmasa na stopy, piercing, kolczyki, makijaż.
http://www.salonurodymariusz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009