UsługiTransport antyków

Transport antyków
Od lat zajmujemy się przeprowadzkami i transportem antyków. Współpracujemy z muzeami i kolekcjonerami. Posiadamy odpowiedni transport do przewozu tych rzeczy oraz zabezpieczenia, które chronią tak cenne przedmioty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością.
http://twojeprzeprowadzki.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Przewóz lodówki

Przewóz lodówki
Zakupiłeś lodówkę, ale sklep nie posiada środka transportu do jej przewiezienia? Zgłoś się do nas. Zajmujemy się przewozem sprzętu AGD od lat i doskonale wiemy jak go przetransportować. Posiadamy odpowiednie zabezpieczenia do przewiezienia. Nasi pracownicy wykonują tę usługę dokładnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
http://uslugitransportowewarszawablog.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

skup komputerów Białystok

skup komputerów Białystok
W chwili, gdy Twój stary sprzęt typu telewizor, wypełnia kolejne szafki czy szuflady, a Ty już masz dość zagracania mieszkania – wyzwól! Sprzedaj nowe, wadliwy lub zupełnie niesprawne wyżej wymienione sprzęty w atrakcyjnych cenach. Konkrecik.pl zajmuje się też naprawą laptopów, komputerów, telewizorów, tabletów czy telefonów w bardzo niskich cenach w porównaniu do innych serwisów. Nie przepłacaj! Konkrecik.pl gwarantuje solidne wykonanie usług, a satysfakcja klienta jest ich głównym priorytetem. Darmowy odbiór sprzętu na terenie całego Białegostoku. Konkretna obsługa, konkretna jakość oraz konkretnie wykonana praca.
http://konkrecik.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

zwalczanie pluskiew Białystok

zwalczanie pluskiew Białystok
Firma Abc Insekt to firma zajmująca się eliminowaniem szkodników. Jeśli Twój spokój w mieszkaniu zakłócają gryzonie, zadzwoń do Nas! Zajmiemy się tym natychmiast. Zwalczanie pluskiew, prusaków, karaluchów i tym podobne to Nasza specjalność. Używamy bezpiecznych i sprawdzonych środków. Dajemy gwarancję zlikwidowania już po pierwszym zabiegu. Jeśli potrzebujesz- skorzystaj z Naszych usług.
http://abcinsekt.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Intranet w firmie

Intranet w firmie
Wizytówka informuje czytelników o zakresie działalności jednej z wiodących firm na polskim rynku tworzącej oprogramowanie dla firm. Oferta obejmuje m.in wdrażanie intranetu w firmie oraz systemów obiegu dokumentów. Strona prezentuje opis przedsiębiorstwa, szczegółową ofertę oraz dane kontaktowe.
http://www.smore.com/31kwy
Pokaż szczegóły wpisu...

Laboratorium środowiska pracy

Laboratorium środowiska pracy
Niewątpliwie każdy z nas pragnie, aby móc pracować w jak najlepszych i najkorzystniejszych dla swojego stanu zdrowia warunkach, w których nasz organizm nie będzie jakkolwiek zagrożony, a jakość naszej pracy będzie nieustannie maksymalna. Akredytowane laboratorium pracy Envilab-Eko to doświadczona, profesjonalna firma, która zajmuje się wykonywaniem specjalistycznych badań i pomiarów czynników środowiska naszej pracy, a są to np. badania warunków mikroklimatycznych oraz ocena obciążenia pracą fizyczną. Wszystko odbywa się za pomocą najnowszego i najwyższej jakości sprzętu.
http://envilab-eko.com/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009