UsługiProducent bannerów Warszawa

Producent bannerów Warszawa
Producent bannerów Smart Print tworzy niedrogie banery reklamowe o wysokiej jakości. Do wyboru m.in.: rollup, druk na folii. Usługi w zakresie projektowania graficznego. Zapraszamy.
http://baner-reklamowy.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Virusolve - lider w dezynfekcji

Virusolve - lider w dezynfekcji
Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się produkcją chemi przemysłowej i środków do dezynfekcji. Działamy na rynku przesło 10 lat. Oferujemy środki dezynfekujące do sektora przemysłowego i medycznego. Między innymi są to środki służące do dezynfekcji: narzędzi, pomieszczeń, endoskopów, czy specjalistycznych maszyn. Nasze wyroby są najlepszej jakości. Stale doskonalimy się i podnosimy nasze kwalifikacje. Mocno angażujemy się w naszą pracę. Prawidłowo spełniamy potrzeby naszych usługobiorców. Siedziba naszej firmy mieści się na ulicy: Poznańska 113, Skórzewo k/Poznania.Wszystkich serdecznie zapraszamy.
http://virusolve.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Karta 125 kHz

Karta 125 kHz
CLS Digital wykorzystuje innowacyjne procedury będące gwarantem bezpieczeństwa pracy w Państwa przedsiębiorstwie, poprzez ewidencję czasu pracy atakże monitoring wszelkich dostępów. Dostarczamy takie produkty, jak: karty plastikowe, karty chipowe, karty zbliżeniowe, dodatki oraz inne. Jest możliwość ich zupełnej personalizacji. Nasze towary znakomiecie sprawdzają się, jako legitymacje uczniowskie, czy karty lojalnościowe. Nasze karty produkowane są zgodnie z normami opisanymi przez ISO.Firma ma swoje biuro w Poznaniu przy ul. Kutrzeby 16G/122. Zadzwoń (061) 222 49 04.
http://clsdigital.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

http://www.transluk.pl

http://www.transluk.pl
Trans-Luk prowadzi działalność w Luboniu, ale wykonuje prace także na terenie Poznania i okolic. Działa na rynku branżowym od 2007 roku. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak film. Zakres działalności obejmuje transport materiałów sypkich, usługi koparko-ładowarką CAT i HDS oraz podnośnikiem koszowym. Współpraca z naszym przedsiębiorstwem zapewnia Państwu dokładność wykonywanych prac, rzetelność, a także terminowość. Sprzęt, który proponujemy naszym Klientom każdorazowo jest ściśle dobrany pod ich aktualne potrzeby. Posiadamy niezbędne dokumenty oraz uprawnienia na sprzęt, którym wykonujemy usługi.
http://www.transluk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

http://walczaklift.pl/

http://walczaklift.pl/
WalczakLift działa na rynku branżowym od 2013 roku. Ofertę firmy kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak film. Współpraca z naszym przedsiębiorstwem jest gwarantem, że usługi będą świadczone na najwyższym poziomie. Sprzęt, który oferujemy naszym Klientom każdorazowo jest ściśle dobrany pod ich bieżące potrzeby. W szczególności zwracamy uwagę na charakter realizowanych działań oraz infrastrukturę okolicy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi konsultanci udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości.
http://walczaklift.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009