Usługihttp://geooptima.com/

http://geooptima.com/
Potrzebujesz konsultacji geotechnicznej lub dokumentacje badań gruntu? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Geooptima to grupa fachowców w swojej dziedzinie. Oferujemy także odbiór ziemi, laboratoryjne analizy składu podłoża, obsługę geotechniczną placu budowy a także dużo innych prac inżynieryjno-geologicznych. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu projektów oraz dokumentacji technicznej z dziedziny geologii, geotechniki i budownictwa. Nasze prace wykonujemy bardzo szybko i skrupulatnie. Teren naszych prac obejmuje Poznań, Trzciankę, Wałcz i okolice. Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego 664330620.
http://geooptima.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

A. Jóźwiak

A. Jóźwiak
Szukasz wyszukanych tkanin i materiałów? Zapraszamy do hurtowni A. Jóźwiak w Poznaniu. Nasza firma proponuje fachową współpracę z każdym klientem, stawiamy na pełną perfekcję. Nasze tkaniny i materiały podążają za najnowszymi trendami oraz odpowiednio wyselekcjonowane, aby Państwa zadowolić. Do zakresu naszych usług należy także solidne doradztwo oraz sumienność w realizacji zleceń. Dostarczamy towar we własnym zakresie. Bardzo często podróżujemy, by odwiedzić naszych klientów. Oferujemy darmowe wzorniki a także kupony. Działamy głównie w materiałach przeznaczonych na garnitury męskie, marynarki oraz spodnie. Chętnych bardzo zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 61 8677514 i odwiedzenia naszej siedziby w Poznaniu.
http://www.ajozwiak.com
Pokaż szczegóły wpisu...

http://www.denarius.com.pl

http://www.denarius.com.pl
Kancelaria rachunkowa zaprasza do wspolpracy osoby prowadzace dzialalnosc gospodarcza w zakresie finansowym. Proponujemy przygotowywanie ksiag przychodow i rozchodow, pelnych ksiag handlowych, ryczaltu, kadry i place, rozliczenia roczne jak rowniez wiele innych uslug. nasza kancelaria rozwiaze Twoje problemy w ZUSie i Urzedzie Skarbowym. Z naszych uslug skorzystalo wiele renomowanych podmiotow gospodarczych. nasza kancelaria odznacza sie pelnym profesjonalizmem, dyskrecja, a co najwazniejsze punktualnoscia.
http://www.denarius.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

http://www.kancelariaradcowska.biz

http://www.kancelariaradcowska.biz
Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Kujawa przyjmuje petentów w mieście Warszawa. Oferuje swoją pomoc w sprawach obsługi prawnej oraz windykacji osób fizycznych lub prowadzących własną działalność gospodarczą windykacji i obsługi prawnej klientów indywidualnych oraz osób fizycznych a także osób, które posiadają własną działalność gospodarczą. Swoje usługi świadczy w zakresie windykacji wierzytelności od nieuczciwych wierzycieli, wywierania presji w zakładzie pracy, jak również rozwody i sprawy z nimi związane, czyli podział majątku, alimenty. Znamy się także na prawie dotyczącym nieruchomości i ochronie dóbr osobistych. Dla klientów posiadających własne firmy oferuje usługi z zakresu prawa IT, gospodarczego i korporacyjnego.
http://www.kancelariaradcowska.biz
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009