Usługinovaconnect.pl

novaconnect.pl
Novaconnect.pl to firma która jest doświadczona w budowie i zarządzaniu sieciami światłowodowymi. Jesteśmy specjalistami w swoim zawodzie. Naszą ofertę wysyłamy do firm, które mają już komunikację światłowodową lub myślą nad założeniem nowej sieci. Posiadamy duże doświadczenie w budowaniu sieci PON oraz FTTx. W naszej ofercie znajduje się także spawaniem światłowodów za pomocą najnowocześniejszych urządzeń. Nasza oferta jest zawarta na naszej stronie novaconnect.pl. Siedziba naszej firmy mieści się na Ul. Kurowskiego 2D/2 w Luboniu.
http://novaconnect.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

ipgo.pl

ipgo.pl
ipGo.pl to alternatywny operator zapewniający usługi z dziedziny przesyłania Internetu poprzez światłowody na terenie gminy Suchy Las. Nasza firma zajmuje się także dostarczaniem klientowi telewizji internetowej. W naszym pakiecie są 253 kanały, w tym ponad 90 w technologii HD. Cechują nas także niskie ceny oraz brak przerw w transmisji. Jeśli pragniesz zapoznać się z naszą propozycją, zapraszamy na Naszą stronę ipgo.pl lub przyjdź do biura obsługi klienta znajdującego się przy ul. Obornicka 117 w Suchym Lesie.
http://www.ipgo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

uslugi-geodezyjne-projekt.pl

uslugi-geodezyjne-projekt.pl
Pracownia geodezyjna Projekt oferuje: wykonywanie map do celów projektowych (wykonanie w formie numerycznej oraz analogowej), zarówno w formie numerycznej jak i analogowej, projekty w organizacji ruchu dla ogródków restauracyjnych na terenie całej Warszawy, oferujemy geodezyjną obsługę inwestycji, inwentaryzację obiektów budowlanych, pomiar powierzchni kubatur dla lokali mieszkalnych, biurowych oraz hal a także mapy do celów sądowych, podziały działek oraz wznowienia i tyczenie granic. Dane teleadresowe firmy: ul. Napoleona 65/3/47, 05-230 Kobyłka lub Międzynarodowa 47/8, 03-922 Warszawa Tel. kontaktowy: 501 046 959
http://uslugi-geodezyjne-projekt.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Reklamowygadzet.pl

Reklamowygadzet.pl
Reklamowy Gadżet to poznańska firma zajmująca się tworzeniem gadżetów firmowych, reklamowych, różnych upominków. Tworzymy różnorakie materiałyznakiem Państwa firmy. Działamy od 2008 roku, posiadamy spore doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. Tworzymy przeróżne firmowe gadżety, od prostych, popularnych długopisów, przez kubki z nadrukiem, pendrive po skórzaną galanterię a nawet gadżety ekskluzywne, jak zestawy do wina czy torby na laptopa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i kontaktu telefonicznego pod numerem 501 753 663.
http://reklamowygadzet.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Eurowent- wentylacje w Poznaniu

Eurowent- wentylacje w Poznaniu
Długoletnia tradycja pozwoliła poznańskiemu przedsiębiorstwu Eurowent, osiągnąć tak wysoki poziom usług wentylacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju rozwiązania wentylacyjne dla domu, budynków użyteczności publicznej oraz sklepów. Każde rozwiązanie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu gwarantujemy niezawodność.
http://eurowent.com/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009