BudowlaneWindy przemysłowe

Windy przemysłowe
Firma Lambor jest autoryzowany przedstawicielem Hiszpańskiej firmy Saltec-Torgar. Zajmujemy się sprzedażą wind przemysłowych ze wszystkich jego gałęzi. Nasze windy mają zastosowanie na budowach, w magazynach, kopalniach, kominach, wieżach radarowych…, wszędzie tam gdzie niezbędny jest transport pionowy.
http://windy-przemyslowe.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Lambor szalunki do wykopów

Lambor szalunki do wykopów
Firma Lambor Sprzęt Budowlany z Krakowa od 1996 roku zajmuję się sprzedażą szalunków do wykopów. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam zabezpieczyć wykopy każdej budowy nie narażając przy tym wykonawcy na znaczne koszty, a przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo i wygodę pracy. Posiadamy obudowy najróżniejszych kształtów i wymiarów. Celem odpowiedniego doboru zachęcamy do kontaktu z doradcą a w dalszej części naszej strony zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://szalunki-do-wykopow.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

SPG Baumaschinen

SPG Baumaschinen
Maszyny SPG Baumaschinen to idealne rozwiązanie dla budownictwa. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości taki jak agregaty tynkarskie, agregaty do elewacji, pompy do betonu czy mieszarki talerzowe i wiele innych. Oprócz sprzedaży prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także świadczymy usługi z zakresu przeglądów konserwacyjnych i okresowych.
http://spg-baumaschinen.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kuchnie węglowe, piece kuchenne

Kuchnie węglowe, piece kuchenne
Zachęcamy Państwa do zapoznanią się z gamą produktów naszego sklepu internetowego, którego najważniejszymi produktami są: kuchnie na węgiel z wężownicą albo bez, piecyki kuchenne, trzony kaflowe i wkłady kominkowe - do powietrznych systemów grzewczych lub umożliwiające podłączenie do c.o. Kilka z urządzeń do kuchni, jakie są w ofercie handlowej - można dołączyć do standardowego, centralnego ogrzewania. Od siebie dajemy profesjonalne doradztwo techniczne i sprzedaż całości urządzeń do grzania domów mieszkalnych. W asortymencie sklepu detalicznego znajdziesz też części podłączeniowe. a także kominki napędzane z energii elektrycznej, które nie wymagają podłączenia kominowego.
http://e-piecyki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Płyta poliuretanowa

Płyta poliuretanowa
Płyta poliuretanowa jest bardzo skutecznym materiałem termoizolacyjnym do docieplania budynków i pomieszczeń sektora mieszkalnego, rolniczego i przemysłowego. Strona internetowa polskiego producenta i sprzedawcy wysokiej jakości produktów termoizolacyjnych z pianki poliuretanowej marki Recticel, która prezentuje pełną charakterystykę produktów oraz branżowy opis asortymentu skierowanego do przedsiębiorców sektora budowlanego.
http://plytapir.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009