OprogramowanieNorma program do kosztorysów

Norma program do kosztorysów
Od lat dostarczamy programy do tworzenia kosztorysów budowlanych w firmach różnych specjalności. w ofercie sprzedażowej mamy programy do kosztorysowania Norma PRO, STANDARD2 lub EXPERT. Praca z kosztorysami to znaczna część pracy jaką wykonuje się w firmie budowlanej. Dzięki zakupionym u nas narzędziom, będzie ona przebiegała sprawniej, a efekty będą widoczne niemal natychmiast. Oprogramowanie Norma pozwala na współpracę z takimi programami jak MS Project czy bazami cenowymi: Intercenbud czy SEKOCENBUD. Dla zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i nabyciem praktycznych umiejętności pracy z programami firmy Athenasoft zapraszamy do odbycia szkolenia.
http://kosztorysowe.komako.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Agencja interaktywna

Agencja interaktywna
Prowadzisz własną działalność i chciałbyś ją wypromować? Serdecznie zapraszamy na firmową wizytówkę szybko rozwijającej się agencji interaktywnej. W jej ofercie znajdziesz szeroki zakres usług z zakresu przygotowywania skutecznych kampanii reklamowych. Znajdzie tu również wiadomości o narzędziach, które wpływają na ułatwienie pracy w firmie.
http://ideospzoo.wordpress.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm
Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla firm najwyższej jakości. Specjalizujemy się zarówno w aplikacjach mobilnych jak i webowych. Nie zastanawiaj się długo i zdecyduj sie na kontakt z nami oraz nasze usługi!
http://infolet.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

program OCR do skanowania faktur

program OCR do skanowania faktur
Oferujemy dla firm oprogramowanie - Invoice Digitizer do automatycznego rozpoznawania faktur. Program pozwala automatycznie rozpoznawać faktury, weryfikuje dane podatkowe, rejestruje dane podatkowe w systemach ERP/FK Nasi klienci do małe, duże i średnie przedsiębiorstw
http://elementia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009