Artykuły reklamoweDługopisy metalowe

Długopisy metalowe
Firma Lecce Pen powstała w 1953 roku w Settimo Torinese na terenie Włoch w Castelnuovo del Garda. Założył ją Fernando Lecce, który nazwał ją od swojego nazwiska – Lecce Pen. Z biegiem lat firma rozwijałasię, budowała nowe fabryki i oddziały, stale poszerzając swoją sieć dystrybucji. Obecnie Grupa Lecce Pen obejmuje swoim zasięgiem 110 krajów na świecie. W naszej ofercie znajdą Państwo długopisy oraz gadżety reklamowe z nadrukiem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
http://www.leccepen.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotoobrazy

Fotoobrazy
Fotoobrazy to nowoczesna, szybka i estetyczna forma dekoracji każdego wnętrza. Pozwala wprowadzić w pomieszczeniach naszego domu dowolny klimat. Każde zdjęcie wgrane przez Państwa, zanim trafi na maszynę drukarską, zostaje przez nas bezpłatnie poddane kontroli pod względem jego jakości. Nasz grafik poddaje zdjęcie analizie: rozdzielczości, kontrastu, jasności, nasycenia kolorów oraz ostrości. Daje to gwarancję uzyskania najlepszej z możliwych jakości przesłanego zdjęcia. Zapraszamy do naszego sklepu.
http://jakzobrazka.com
Pokaż szczegóły wpisu...

wizytowki

wizytowki
Drukowalnia - drukarnia internetowa! Oferujemy Państwu druk ulotek reklamowych, plakatów, wizytówek oraz innych artykułów w bardzo niskich cenach i w pewnych terminach. Gwarantujemy szybką dostawę kurierską w każde miejsce w kraju. Drukujemy w różnych nakładach i formatach. Zapraszamy na naszą stronę, by zapoznać się z aktualną ofertą i promocjami.
http://drukowalnia.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Torby papierowe z uchwytem

Torby papierowe z uchwytem
Podstawą naszej oferty ALLBAG Torby Ekologiczne Producent i Dystrybutor są doceniane w różnych branżach, ekologiczne torby ekologiczne papierowe fałdowe, które znajdują zastosowanie w branży handlowej czy gastronomicznej jako torby do żywności czy torby zakupowe. Wyrabiając klientom detalicznym oraz hurtowym wykonane z surowca wtórnego torby ekologiczne producent ALLBAG kładzie nacisk na estetyczny wygląd jak też użyteczność stuprocentowo ekologicznych opakowań w rodzaju torby papierowe tanie lub ekskluzywne. Nakłaniamy do zapoznania się z ofertą produktową ALLBAG oraz do nadsyłania zapytań.
http://www.torby-papierowe.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Skanery kodów kreskowych

Skanery kodów kreskowych
Oferta handlowa przedsiębiorstwa HIT – Kody Kreskowe zawiera obszerny zakres rozwiązań technologicznych – specjalistyczne czytniki kodów kreskowych do użytku w produkcji przemysłowej. Przedstawiamy najbardziej zaawansowane rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej – skanery kodów kreskowych, w tym wykorzystujące wiązkę laserową skanery datalogic, które sprawdzą się w dowolnym magazynie logistycznym. Aktualna promocja cenowa odnosi się do wyrobów z działu czytniki i rozwiązania wizyjne – datalogic matrix 450 albo datalogic ds 8100. Przedsiębiorstwo HIT Kody Kreskowe zapewnia kompleksowy serwis gwarancyjny rozprowadzanych urządzeń.
http://www.industrial-scanning.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009