Samochód na ślubKudlik - przewozy gości weselnych

Kudlik - przewozy gości weselnych
Firma Kudliik m.in. świadczy usługi z zakresu: [b]wynajem busów[/b], [b]wynajem autokarów, autobusów[/b], [b]przewóz osób[/b]. Nasza firma na pewno spełni oczekiwania związane z bezpiecznym i przyjemnym przewozem. Zajmujemy się usługami przewozu osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę. W swoim zakresie usług znajdują się m.in.: -Wycieczki szkolne, -Wycieczki i wyjazdy firmowe, szkolenia, sympozja, konferencje -Przewóz na przysięgi, wesela, -Przewóz na imprezy okolicznościowe i rodzinne, -Wszelkiego rodzaju przewozy na życzenie klienta,
http://www.kudlik.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Auta do ślubu

Auta do ślubu
Działamy od początku lat 90-tych XX wieku, specjalizujemy się w wynajmie limuzyn i zabytkowych pojazdów w stylu retro na śluby, uroczystości i imprezy okolicznościowe. Posiadamy kilkadziesiąt pojazdów różnych marek i typów, wśród nich auta kolekcjonerskie, a także piętrowe autobusy, partybusy oraz kabriolety. Na szczególną uwagę zasługuje duża flota superlimuzyn Lincolna oraz zabytkowych pojazdów Rolls-Royce. Dodatkową działalnością jest fotografia ślubna, videofilmowanie, prowadzimy też kwiaciarnę i studio dekoratorskie.
http://www.limo.waw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kwiaciarnia Jelenia Góra

Kwiaciarnia Jelenia Góra
Kwiaciarnia Jelenia Góra Flowerdecor to nowoczesna pracownia florystyki, w której powstają oryginalne kompozycje kwiatowe. Oferujemy szeroką gamę bukietów na każdą okazję, a także wszelkiego rodzaju kompozycje, które nadadzą blasku każdej okoliczności. Kwiaciarnie Jelenia Góra próbują wzorować się na najlepszych. Wykonujemy także ciekawe kompozycje w szkle oraz kosze kwiatowe. Dekorujemy kościoły, sale weselne, koncertowe i konferencyjne, a także recepcje i hole hotelowe. Dostosujemy się do każdego budżetu. U nas kupisz także ciekawy upominek piękne kwiaty. Myślisz kwiaty Jelenia Góra – to właśnie Flowerdecor. Miła i fachowa obsługa jest dodatkowym atutem naszej firmy!
http://www.flowerdecor.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

pokazywarka.pl/oddzialycarrental/

pokazywarka.pl/oddzialycarrental/
Serdecznie zapraszamy do wejścia na naszą stronę internetową, na której znaleźć można informacje na temat wypożyczenia auta od renomowanej firmy. Chcesz poznać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu.
http://pokazywarka.pl/oddzialycarrental/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów Warszawa
Wypożyczenie samochodu to fantastyczne rozwiązanie dla rodzin, jak też firm. Mobicars.pl to wypożyczalnia, która wypożycza pojazdów w 30 miastach w kraju, w tym m.in. na lotnisku Poznań Ławica, lotnisku Chopina, Modlin w Warszawie, jak też przy dworcach autobusowych i kolejowych w miastach: Wrocław, Gdańsk, Radom, jak także innych miastach. Posiada pojazdy osobowe małe i większe, pojazdy luksusowe klasy premium, a także transportowe samochody.Podstawiamy samochody również w ustalone miejsca przez klienta. Dysponujemy szeroką flotą pojazdów przystosowanych do oczekiwań klienta, również tych finansowych. Oferujemy dzierżawę bez kaucji oraz limitu kilometrów. Wypożyczamy pojazdy krótkoterminowo, średnio oraz długoterminowo.
http://www.mobicars.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009