DrukarnieDrukarnia cyfrowa Warszawa

Drukarnia cyfrowa Warszawa
Stawiamy na profesjonalizm, kompleksowo obsługujemy firmy i instytucje oraz klienta indywidualnego w zakresie serwisu sprzętu biurowego oraz dostarczamy materiały eksploatacyjne do wszystkich modeli maszyn kopiujaco-drukujących. Zajmujemy się również drukarnią cyfrową i poligrafią. Sprzedajemy nowe i używane kserokopiarki, drukarki, telefaksy oraz materiały eksploatacyjne.
http://www.copypoint.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wizytówki Gdańsk

Wizytówki Gdańsk
Agencja reklamowa Multi-Grafia z Gdańska oferuje w programie marketingowym pod nazwą Wizytówki Gdańsk unikalne projekty graficzne zaproszeń ślubnych i ozdobne drukowanie zgodne z oczekiwaniami konkretnego klienta. Firma działa na terenie Trójmiasta, choć znana jest także w innych regionach Polski. Nabyła spore doświadczenie w zaprojektowaniu ciekawych zaproszeń na indywidualne zamówienie i specjalizuje się także w ofercie na tłoczenie płyt CD i DVD z uroczystości zaślubin.
http://www.multi-grafia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Drukarnia Konin

Drukarnia Konin
Drukarnia Konin w Studio Pik specjalizuje się w wydrukach cyfrowych, offsetowych i solwentowych realizowanych nie tylko dla firm i instytucji, ale również klientów indywidualnych i osób prywatnych. Dlatego właśnie dzięki tak bogatej ofercie coraz więcej par pragnących wydrukować unikatowe zaproszenia na ślub i wesele, może wykonać ich własnoręczny projekt i zlecić ich wydruk właśnie drukarni w Koninie. Planujesz zakup wizytówek na weselny stół lub chcesz wydrukować kreatywne podziękowania dla gości weselnych - zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług drukarni w Koninie.
http://www.drukarnia.studiopik.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Akcydensy Ślubne

Akcydensy Ślubne
Firma akcydensy ślubne zajmuje się tworzeniem wszelkiego rodzaju poligrafii ślubnej takiej jak np. zaproszenia, winietki, plany stołów, księgi gości, plakaty na wpisy gości, zawieszki na alkohol, podziękowania dla gości, pudełka na koperty, pudełka na obrączki. Wszystkie oferowane produkty są wykonywane ręcznie z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze nawet detale.
http://www.akcydensyslubne.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nadruki na płytach z wesela

Nadruki na płytach z wesela
Wydawnictwo Velin z Gdańska oferuje nadruki na płytach DVD z uroczystości weselnych oraz z sesją plenerową. Płyty mogą zawierać fotografie lub filmy, które upamiętniają najpiękniejsze chwile i wspomnienia. Całość, szczególnie gdy ma być prezentem dla gości, pakowana jest w pudełko z nadrukiem okazjonalnym. Wydawnictwo drukuje także i niekiedy projektuje poligrafię do płyt ślubnych oraz zaproszenia i podziękowania. Konkurencyjne ceny i wieloletnia trwałość nośników optycznych jest dodatkowym argumentem, aby pozostawić swoje fotografie lub nagrania w zasięgu ręki.
http://www.velin.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009