Fotografia ślubnaFotografia Ślubna Konin

Fotografia Ślubna Konin
Strona internetowa prezentuje ofertę przygotowaną dla mieszkańców Konina, powiatu konińskiego oraz całego województwa wielkopolskiego, którzy pragną profesjonalnej oprawy fotograficznej ślubu i wesela. Dawid Trojanowski to profesjonalny fotograf ślubny, który dla swoich klientów realizuje kreatywne projekty fotograficzne na sesje ślubne, plenerowe, weselne reportaże, sesje studyjne.
http://dawidtrojanowski.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Karol Chaba Studio Fotograficzne

Karol Chaba Studio Fotograficzne
Karol Chaba jest kompetentnym fotografem, który specjalizuje się w fotografii ślubnej. Stara się on tworzyć wyjątkowe zdjęcia, które oddadzą emocje tego, ważnego w życiu każdego klienta dnia. Oprócz dokumentacji uroczystości ślubnej, a także przyjęcia weselnego, w ofertę wchodzi też sesja plenerowa. Udostępniana jest ponadto możliwość zakupienia wielu dodatkowych, eleganckich pamiątek ślubnych. Są to na przykład: fotografie na płótnie, fotoksiążka, fotoalbum, czy fotografie w drewnianym pudełku z wygrawerowanym napisem. Na stronie internetowej karolchaba.pl możecie odnaleźć szczegóły oferty, a także przykładowe fotografie par, które zechciały zaufać Karolowi Chabie.
http://www.karolchaba.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotografia ślubna Warszawa

Fotografia ślubna Warszawa
Profesjonalny fotograf ślubny, na wesele. Sesje zdjęciowe w plenerze, narzeczeńskie, rodzinne, chrzty. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, pokazy i zawody sportowe. Realizujemy foto i wideoreportaże timelapse. Działamy na terenie woj. mazowieckiego - Płońsk, Warszawa, Płock, Ciechanów, Mława i okolice.
http://mmstudio.media.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotograf ślubny Poznań

Fotograf ślubny Poznań
Każda para chce, by dzień ich ślubu był wyjątkowy. Jest to szczególny moment, który będziemy pamiętać do końca życia. Ślub i wesele wymagają jednak sporo pracy i doskonałej organizacji. Jest to przedsięwzięcie, które wiąże się z ogromnymi kosztami i nie wszystkich na to stać. Czasami trzeba ograniczyć pewne wydatki, jak np. wybór kamerzysty czy fotografa. Z roku na rok, coraz więcej osób decyduje się zatrudnić tego fotografa z Poznania.
http://www.fotografslubny.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wideofilmowanie

Wideofilmowanie
Organizacja wesela to ogromne wyzwanie dla narzeczonych. Począwszy od ustalenia terminu ślubu oraz dokonania niezbędnych rezerwacji jak dom weselny, oprawa muzyczna oraz zakupu ubioru, przychodzi pora na pytanie jaki jest dobry fotograf na wesele oraz najlepszy kamerzysta na wesele? Fotografia ślubna to bardzo istotny detal podczas tego wyjątkowego dnia. Nalepszy fotograf na wesele i kamerzysta na wesele wyróżniają się tym iż w taktowny sposób asystują młodej parze. Wykonują zdjęcia ślubne i film ślubny oraz rejestrują prawdziwe emocje.
http://dopolnocy.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009