Fotografia ślubnaFotografia Ślubna Konin

Fotografia Ślubna Konin
Strona internetowa prezentuje ofertę przygotowaną dla mieszkańców Konina, powiatu konińskiego oraz całego województwa wielkopolskiego, którzy pragną profesjonalnej oprawy fotograficznej ślubu i wesela. Dawid Trojanowski to profesjonalny fotograf ślubny, który dla swoich klientów realizuje kreatywne projekty fotograficzne na sesje ślubne, plenerowe, weselne reportaże, sesje studyjne.
http://dawidtrojanowski.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Karol Chaba Studio Fotograficzne

Karol Chaba Studio Fotograficzne
Karol Chaba jest kompetentnym fotografem, który specjalizuje się w fotografii ślubnej. Stara się on tworzyć wyjątkowe zdjęcia, które oddadzą emocje tego, ważnego w życiu każdego klienta dnia. Oprócz dokumentacji uroczystości ślubnej, a także przyjęcia weselnego, w ofertę wchodzi też sesja plenerowa. Udostępniana jest ponadto możliwość zakupienia wielu dodatkowych, eleganckich pamiątek ślubnych. Są to na przykład: fotografie na płótnie, fotoksiążka, fotoalbum, czy fotografie w drewnianym pudełku z wygrawerowanym napisem. Na stronie internetowej karolchaba.pl możecie odnaleźć szczegóły oferty, a także przykładowe fotografie par, które zechciały zaufać Karolowi Chabie.
http://www.karolchaba.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotografia ślubna Warszawa

Fotografia ślubna Warszawa
Profesjonalny fotograf ślubny, na wesele. Sesje zdjęciowe w plenerze, narzeczeńskie, rodzinne, chrzty. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, pokazy i zawody sportowe. Realizujemy foto i wideoreportaże timelapse. Działamy na terenie woj. mazowieckiego - Płońsk, Warszawa, Płock, Ciechanów, Mława i okolice.
http://mmstudio.media.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotograf ślubny Poznań

Fotograf ślubny Poznań
Każda para chce, by dzień ich ślubu był wyjątkowy. Jest to szczególny moment, który będziemy pamiętać do końca życia. Ślub i wesele wymagają jednak sporo pracy i doskonałej organizacji. Jest to przedsięwzięcie, które wiąże się z ogromnymi kosztami i nie wszystkich na to stać. Czasami trzeba ograniczyć pewne wydatki, jak np. wybór kamerzysty czy fotografa. Z roku na rok, coraz więcej osób decyduje się zatrudnić tego fotografa z Poznania.
http://www.fotografslubny.com/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009