FitnessSmogenix filtry maski

Smogenix filtry maski
Warto wtedy pomyśleć o Filtrach Smogenix. Polepszenie jakości życia nie tylko polega na zabezpieczeniu materialnym ale również przede wszystkim na zadbaniu o swoje zdrowie. Polecamy Smogenix przydatny gadżet dla ludzi aktywnych. Obecna sytuacja zanieczyszczenia powietrza oraz wszechobecna alergia skłaniają wielu klientów do zastosowania Smogenix. Warto zdefiniować pojęcie smogu, alergii i innych czynników mogących wpłynąć na nasze samopoczucie i zdrowie. Jeździsz rowerem, biegasz, lubisz spacery, używasz maski?. Nie do wszystkich dociera że czasami wychodzenie z domu może szkodzić. Pyły PM2,5 spaliny i produkty uboczne spalania śmieci.
http://www.smogenix.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Fitness Kraków

Fitness Kraków
Activeniuton to pierwsza w Krakowie siłownia przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Zarówno sale treningowe, jak i sprzęt zostały dostosowane pod potrzeby kobiet, i ich wymagań treningowych. Na standardowej siłowni kobieta może czuć się nieco zagubiona. Męskie towarzystko ćwiczących również może onieśmielać. Siłownia na której ćwiczą same kobiety, to miejsce dla właśnie takich, onieśmielonych osób. Klub Activeniuton posiada także wiele zajęć grupowych, takich jak: fitness, zumba, pilates, trening dla kobiet w ciąży i body shape. Klub znajduje się w Nowej Hucie na osiedlu Teatralnym 10. Druga placówka mieści się przy osiedlu Spółdzielczym 5a. Historia klubu to już ponad 11 lat tradycji.
http://activeniuton.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkola Tanca Dancefloor

Szkola Tanca Dancefloor
Szkola Tanca Dancefloor : kursy, rozne style; nauka tanca : taniec nowoczesny, salsa, hip hop, taniec brzucha, lekcje dla par Szkola Tanca, tel.607295344. Nowe kursy!Salsa! Kurs dla narzeczonych!Rabaty!. Akceptujemy karte Benefit Multisport. Zapisz się!
http://www.szkoladancefloor.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Zumba Nowa Huta

Zumba Nowa Huta
W odróżnieniu od tradycyjnych treningów aerobik nie używa się tutaj muzyki opartej na żadnych schematach. Dzięki temu nie trzeba wyliczać serii. Muzyka do Zumby to jednym słowem egzotyczny koktajl gorących melodii. Dzisiaj w 40 krajach na całym świecie treningi Zumby prowadzi około 26000 trenerów. W naszym kraju wciąż jest mało instruktorów zumby, dlatego też fitness kluby zapraszają gości nawet z zagranicy na profesjonalne warsztaty. Mało miejsc może się pochwalić swoim, profesjonalnym trenerem. Zumba to jeden z lepszych sposobów na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Odchudzanie odbywa się w ruchu, więc rganizm się równocześnie jędrnieje, a cellulit zmniejsza do minimum. Podczas jednego treningu można spalić nawet do 200-600 kcal
http://activeniuton.pl/zumba/
Pokaż szczegóły wpisu...

Pole Dance Poznań Jeżyce

Pole Dance Poznań Jeżyce
Pole Dance? Tak! Studio bodyfemme zaprasza na zajęcia z Pole Dance i nie tylko. W ofercie mamy również zumbę, jogę, stretching oraz elementy fitnessu tj. ABT i fitball. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorek. Nasz klub tryska energią! Przyjdź i przekonaj się. - Studio bodyfemme w Poznaniu. Zapraszamy!
http://bodyfemme.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009