Sporty wodneWypożyczalnia kajaków

Wypożyczalnia kajaków
Zapraszamy wszystkie PANIE do naszej wypożyczalni. Już nie raz udowodniłyście, że pływanie kajakiem to dla Was gratka. Specjalnie dla Was mamy ofertę - bardzo wygodne i niezatapialne kajaki polietylenowe Perception Vista, rzeki wybitnej urody, zabytki niezwykłe. A wszystko to po bardzo atrakcyjnych cenach Oczywiście, jeżeli musicie, to przyprowadźcie swoich facetów.
http://kajaki-sztum.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

FunSurf- Szkoła Windsurfingu

FunSurf- Szkoła Windsurfingu
Szkoła Windsurfingu Fun Surf to od 20 lat organizujemy wyjazdy integracyjne grup zorganizowanych, a także kursy i szkolenia dedykowane osobom indywidualnym, których interesuje wind lub kitesurfing. Hel, a właściwie Chałupy lub ośrodek w Jastarni zostały na stałe przygotowane jako nasza stacjonarna baza wypadowa. W ofercie posiadamy także atrakcyjne wyjazdy całoroczne w cieplejsze klimaty, które stanowią światową kolebkę miejsc spotterskich surferów. Na naszej mapie proponowanych wyjazdów znajdziesz takie miejsca jak Hiszpanię, Egipt, a także Mauritius czy filipińskie wyspy Boracay. Zapraszamy!
http://funsurf.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Park wodny Kraków

Park wodny Kraków
Szukasz ciekawego miejsca aby spędzić czas z rodziną? Czemu nie zajrzysz do Parku Wodnego w Krakowie? Możesz tam spędzić interesująco oraz aktywnie większą część dnia. To świetna alternatywa dla innych aktywności!
http://www.parkwodny.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009