BasenAqua aerobik Kraków - Aquafit

Aqua aerobik Kraków - Aquafit
Gabinet odnowy Aquafit w Krakowie oferuje zajęcia z aerobiku w wodzie. Ćwiczenia odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach wieczornych. Fitness w wodzie pozwala na utrzymanie kondycji, wzmocnienie organizmu i spalenie tkanki tłuszczowej. Zapraszamy.
http://aquafit.krakow.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

le parkour w polsce

le parkour w polsce
Parkour w skrócie PK, jest sztuką przemieszczania się pochodzącą z Francji. Główną ideą tego sportu jest pokonywanie przeszkód które stoją nam na drodze w jak najszybszy i efektywniejszy sposób przy wykorzystaniu naszego ciała. Parkour to połączenie elementów biegu, akrobatyki i sztuk walki które pomoagają nam podczas pokonywania miejsc bogatych w murki, ogrodzenia, barierki czy schody. Osoby które uprawiają Parkour nazywane są traceur. Jednym z twórców PK jest David Belle, razem z Sebastien Foucan założyli pierwszą grupe parkouru o nazwie Yamakashi. Zostały również nakręcone filmy o tej tematyce, min "Yamakashi" oraz "13 Dzielnica" w kórym to obaj wzili udział.
http://www.parkour24.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

BĄBELKI PŁYWAJĄ - Nauka pływania

BĄBELKI PŁYWAJĄ - Nauka pływania
W ofercie naszej Szkoły znajdują się: nauka pływania dla niemowląt i dzieci, zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, fizjoterapia i rehabilitacja w wodzie, aktywne formy spędzania wolnego czasu, nauka pływania poprzez zabawę i ćwiczenia, praca z dziećmi z upośledzeniem ruchowym. Zajęcia odbywają się na pływalniach AQUASFERA - Olsztyn, Pływalnia Uniwersytecka - Olsztyn, Pływalnia Polonez – Warszawa Targówek, Pływalnia Nowa Fala - Warszawa Wola. Na naszej stronie www.babelkiplywaja.pl znajdziecie Państwo informacje o prowadzonych przez nas zajęciach oraz korzyściach jakie maluchy odniosą dzięki pływaniu i zabawom w wodzie.
http://www.babelkiplywaja.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

czarter Warta

czarter Warta
Rejs łodzią motorową na Warcie? Wydaje się nierealne, jednak teraz wybierając firmę rejsynawarcie.pl można sobie pozwolić na czarter łodzi motorowych. Jest to rozrywka dla wszystkich, nie tylko dla tych, którzy szukają możliwości spędzenia czasu na łonie natury. Łodzie bowiem wyposażone są bardzo dobrze, posiadają wygodne łóżka oraz dostęp do wszystkich urządzeń sanitarnych. Nie warto czekać, wystarczy dzwonić, rezerwować, wspaniały urlop czeka na Państwa, Wielka Pętla Wielkopolski stoi przed Wami otworem.
http://rejsynawarcie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009